Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Twitch’te kumar oynamak için reaktif bir çözüm!

Twitch'te kumar oynamak için reaktif bir çözüm!

Twitch, izleyicilerin mağduriyetinin ardından tüm kumar politikasını güncellemeye karar verdi. Platformun aldığı karar tartışılıyor.

Son zamanlarda dünya çapında Twitch'te oluşturuldu kumar yayınları artmaya başladı. Bazı insanlar bu gönderileri etik dışı bulsa da, bazıları onları takip etmekten keyif alıyor. Bu yayıncılardan etkilenen izleyiciler kumar oynayabilir. çok para kaybetmekeğer yayıncılar seğirme ondan milyonlar kazanıyor.

Twitch, bazı kumar sitelerinin yayın yapmasını yasakladı

Tüm bu olaylar için Twitch Yayın Politikası Bazı değişiklikler yapacak. Yayıncı bazı web sitelerini engelliyor kumar politikasını güncelleme kararı alınmış 18 Ekim'den itibaren Twitch, ABD ve diğer bölgelerdeki kullanıcılara, lisansları yoksa yeterli tüketici koruması sağlayan kullanıcılara izin verecek. slot makineleri, rulet veya zar oyunları içeren kumar web sitelerine artık izin vermeyecektir.


Twitch'te kripto oyun patlaması!

Twitch'te kripto oyun patlaması!

Twitch'te kumarın yükselişine karşı bir rapor, platformun incelendiğini iddia ediyor. Detaylar burada!

Bazı web siteleri reklamla yasaklanmıştır. Bu, Twitch'in platformdaki açıklamasında belirtilmiştir. tüm kumar siteleri yasaklanmayacağı belirtildi. seğirme; spor bahisleri, fantezi sporları ve poker hedeflenen web sitelerine izin vermeye devam edeceğini söylüyor.

Twitch'in yasakladığı siteler arasında Stake.com, Rollbit.com, Duelbits.com ve roobet.com siteler gibi. Şirket, diğer yasaklı sitelerin isimlerini henüz açıklamadı. Dil platformunun bu kararı bazı kullanıcılardan etkilenmiştir. olumsuz tepkiyle karşılaştı.

yeni kurallarla seğirme Ayrıca yayınlarında oynanabilecek oyunlar hakkında da birkaç soru işareti bulunuyor. Twitch'i Poker'den Muaf tutmak blackjack Gibi diğer oyunlara nasıl karar vereceği henüz bilinmiyor.

https://i0.wp.com/shiftdelete.net/wp-content/uploads/2022/08/Twitchte-kumar-patlamasi-Oyuncular-kripto-kumarhanelerine-giriyor-2.jpg?resize=1170%2C658&ssl=1

Twitch, şu anda kumar yayınlarıyla ilgili aldığı kararlarla ilgili bu açıklamayla yetiniyor. Şirket, gelecekte yeni kumar politikası hakkında daha fazla ayrıntı paylaşacağını söyledi. Bakalım kumar sonrası tartışmalar bu karardan sonra bitecek mi?

Peki Twitch ve kumar yayınlarıyla ilgili aldığı karar hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin ilk InnoBU sanal inovasyon yarışması başlıyor: son teslim tarihini kaçırmayın!

Türkiye’nin ilk InnoBU sanal inovasyon yarışması başlıyor: son teslim tarihini kaçırmayın!

Boğaziçi Üniversitesi'nde analiz ve modelleme üzerine en kapsamlı iş vakası yarışması başlıyor!

Boğaziçi Üniversitesi’nde analiz ve modelleme üzerine en kapsamlı iş vakası yarışması başlıyor!

Back to Top