Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Ubisoft’tan üç oyunu iptal kararı!

Ubisoft'tan üç oyunu iptal kararı!

Ubisoft, Skull and Bones’u bir kez daha ertelediğini duyurdu. 3 maçta da iptal oldu.

oyun Son yıllarda sektör büyük markaların ve ünlü oyunların etkisinde kaldı. Ubisoft, oyuncuların yeni alışkanlıklarını da göz önünde bulundurarak Assassin's Creed, Far Cry, Ghost Recon, Rainbow Six ve The Division gibi oyunlara da ağırlık verdi. Ancak buna rağmen şirket istenilen başarıyı gösteremedi.

Ubisoft geçtiğimiz günlerde 7 oyun projesini iptal etti

Küresel ekonomik krizin ışığında oyun sektörünün pazar dinamikleri de değişiyor. Bu durumdan en çok etkilenen markalardan biri de Ubisoft oldu. Şirket yaptığı açıklamada Skull and Bones oyununun yeniden ertelendiğini duyurdu.

kafatası ve kemikler

Bu gecikme haberi, Ubisoft için buzdağının sadece görünen kısmı. Son zamanlarda zor günler geçiren Ubisoft, güncel oyunlarına ve hizmetlerine odaklanmak için henüz duyurulmamış üç projeyi daha iptal etti.

Ubisoft'un son dönemde çıkardığı oyunlardan bazıları beklentilerin oldukça gerisinde kaldı. Ancak sorunlar bununla sınırlı değil. Bir mali yılda şirket 7 farklı projeyi erteledi. Öte yandan Ghost Recon Frontline, Hyper Scape ve XDefiant başarısızlıktan kaçınamadı. 2021 veya 2022'de çıkması beklenen The Division: Heartland tamamen unutuldu.

Ubisoft'un bu konuda en umut verici projesi olan Assassin's Creed Infinity uzun bir süre tanıtılacak. 2021'in başlarında çıkması beklenen The Prince of Persia: The Sands of Time'ın güncellenmiş versiyonu hakkında bir bilgi yok. Splinter Cell'in 2021'de duyurulan yeni versiyonundan henüz olumlu bir haber yok.

ubisoft connect kış indirimleri

Tüm bu gelişmeler ışığında Ubisoft'un hisse senetleri de büyük darbe aldı. 2018 yılında hisseleri 103 avroya ulaşan şirketin şu anki hisse fiyatı 24 avroya geriledi. Oyun pazarının devlerinden biri olan Ubisoft çok kötü bir gün geçiriyor gibi görünüyor.

Firmanın bu durumdan kurtulmak için kısa süre içerisinde ciddi ve başarılı oyun adımları atması gerekiyor. Peki Ubisoft ve oyun politikaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

playstation plus ocak

PlayStation Plus 2340 TL’lik oyunu bedava veriyor!

Epic Games, 350 TL'lik ücretsiz oyunlar oluşturdu!

Epic Games, 350 TL’lik ücretsiz oyunlar oluşturdu!

Back to Top