Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Valorant’a yeni bir Hızlı Oyun modu geliyor!

Valorant hızlı oyun modu

Riot Games, oynama süresi nedeniyle tartışmalara yol açan Valorant için Swiftplay adlı bir oyun modu üzerinde çalışıyor.

DeğerlendirmeKısa sürede yakaladığı başarı sayesinde dünyanın en popüler oyunlarından biri haline geldi. Bu durumu devam ettirebilmek için işleri oyalayan şirket, farklı güncellemeler ve oyun modları getirmeye devam ediyor. İsyan oyunlarıBu sefer oyun boyunda yeni bir adım atıyor ve bu da zaman zaman tepkilere neden oluyor.

Riot Games, yeni oyun modlarıyla yeni oyuncular kazanıyor

oyunsevgililerin Değerlendirme En çok şikayet ettiği şeylerden biri de maçların uzun sürmesi. Bu durum göz önüne alındığında Riot Games daha kısa süreceğini açıkladı. oyun modu üzerinde çalışmaya başladı. Açık beta sürümünde yeni oyun modunun testlerine başlandı.

Bildiğiniz gibi normal ve dereceli modlarda maçlar genellikle 30-50 dakika sürer. Her turun iki dakika sürdüğü bir oyunda bir takım 13 tur kazanabilir. galip gelmek bazen biraz zaman alabilir. Skor 12-12'ye ulaşırsa rekabetçi maçlar daha uzun sürebilir. Çünkü uzatmalarda takımlar oyuna devam etmek için oy kullanırsa bu iki tur kazanması gerekir.


Valorant'tan oyuncuları hem sevindiren hem de kızdıran bir karar!

Valorant'tan oyuncuları hem sevindiren hem de kızdıran bir karar!

Valorant, yeni güncellemenin nefret ve tacize karşı önlem alacağını ve yapay zekanın oyuncuları dinleyeceğini söyledi.

yeni Swiftplay modu Benzer kuralları olmasına rağmen, çok daha kısa olması önerildi. Beş raunt kazanan ilk takımın galip geldiği, dört raunttan sonra hücum ve savunma oyuncularının taraf değiştirdiği bir maç. isyanSwiftplay maçlarının yaklaşık 15 dakika sürmesini beklediğini söylüyor.

Riot, yeni bir oyun modu ile gündelik bir oyundur. Değerlendirme Maç için acelesi olan oyuncuları da kendine çekmeyi hedefliyor. Böylece bilgisayarda oynayacak 45 dakikası olmayan oyuncular Swiftplay modu 15 dakikalık bir maç yapıp ayağa kalkabilecekler.

Swiftplay Beta mod ayrıca bir dizi denge değişikliği sunar ve çeşitli yeteneklerin etkileşim biçimini değiştirir. 5.12 yaması ile birlikte kullanılacaktır. Swiftplay, 10 Ocak'a kadar devam eden beta ile sıralanmamış mod için kullanılan tüm haritalarda mevcut olacak.

değerlendirme, yeni oyun modları Oyuncu havuzunu artırmak için. Peki Valorant ve önerilen yeni Hızlı Oynatma modu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Genshin Impact için İstanbul'daki drone şovunu kutluyor!

Genshin Impact için İstanbul’daki drone şovunu kutluyor!

Star Wars Jedi: Survivor geliyor!  İşte çıkış tarihi

Star Wars Jedi: Survivor geliyor! İşte çıkış tarihi

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close