Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Viking Rise, Viking dünyasını yönetmesi için yeni liderler çağırıyor

Viking Rise

Kuzeyin soğuk ve vahşi ülkelerinde yeni bir macera başlıyor. Midgard, bereketli topraklarında Vikinglerin en güçlü kabilesini yaratacak olan yeni liderini bekliyor!

Valhalla'nın çağrısına kulak verme zamanı. IGG Viking Rise'ın yeni oyunu, oyuncuları acımasız soğukta güçleri ve korkusuzluklarıyla ünlü Vikinglerin liderlerinden biri olmaya davet ediyor. Çok oyunculu gerçek zamanlı askeri strateji ve SLG türünde Viking Rise, farklı oyun stilleri ve sinematik grafiklerle benzersiz bir mobil oyun deneyimi sunuyor.

Viking Rise'da oyuncular, topluluğunu gelecek vadeden yeni Midgard dünyasına götüren bir Viking liderinin rolünü üstlenirler. Hem tehlike hem de fırsatlarla dolu bu yeni kıtada ünlü ve zengin bir lider olmak için toplumu akıllı stratejilerle yönetmeniz gerekiyor. oyunOyuncular Midgard'ı keşfedecek, avlanarak ve savaşarak topluluklarını geliştirecek, düşmanlarla amansızca savaşmak için diğer oyuncularla ittifaklar kuracak ve kendi stratejileriyle nihai lider olmak için savaşacak.

Viking kahramanlarıyla yan yana savaşmanın heyecanı

Viking Rise'da oyuncular, topluluklarına katılmaları için tanıdıkları efsanevi İskandinav kahramanlarını çağırabilir ve işe alabilirler. Bu sayede en sevdikleri Viking savaşçılarıyla yan yana savaşmanın tadını çıkarabilirler. Ayrıca oyun, geleneksel askeri stratejilerden farklı olarak gelişmiş bir şehir geliştirme ve simülasyon sistemine sahiptir.


Netflix'in en sevilen dizileri belli oldu!

Netflix'in en sevilen dizileri belli oldu!

Netflix, dünyada ve Türkiye'de en çok izlenen dizileri yayınladı. Listenin ilk sıralarında yer alan yapım oldukça ilgi gördü.

Viking Rise, film düzeyinde animasyon tedavisi ve karakter hareketlerinin yanı sıra Viking kültürünün sertliğini sergileyen öğeler sunan grafiklerle gerçekçi bir görsel tasarıma sahiptir. Oyun, mevsimsel değişikliklerin yanı sıra gece ve gündüz değişikliklerini de içeren gerçek dünyada kendinizi bir Viking gibi hissetmenizi sağlıyor.

özelleştirilebilir oyun

Viking Rise oyuncuları, stratejilerine ve oyun tarzlarına göre köylerini lider olarak nasıl konumlandıracaklarını seçebilirler. Oyuncular, köylerini ürünlerin aktığı bir ticaret merkezi veya zengin ve bereketli topraklarıyla bir kaynak merkezi veya güçlü ve korkusuz bir savaşçı ordusu için askeri bir kale olarak konumlandırabilirler.

Bunu yapmak için avlanmak, kaynak toplamak veya istedikleri gibi savaşmak için işçi atayabilir ve kiralayabilirler. Bu özelliği ile Viking Rise, tek oynanış sunan benzer oyunlardan ayrılıyor ve özelleştirilebilir oynanış ile oyuncuya özgürlük sunuyor.

Açık Hava Buluşmaları ile oyundaki zamanınızı lehinize çevirin

Viking Rise, topluluk kararlarının alındığı ve Viking dünyasının büyük kahramanlarının fikirlerini paylaştığı "Açık Gökyüzü Buluşmaları" ile oyunda geçirdiğiniz zamanı daha verimli hale getirecek benzersiz bir özellik sunuyor. Açık hava toplantılarında topluluğun büyük Viking kahramanları önerilerini, yönlendirmelerini ve fikirlerini paylaşıyor ve sistem, birliklerin iyileştirilmesi, yapıların yükseltilmesi ve inşa edilmesi gibi süreçlerin otomatik ilerlemesini ayarlayabiliyor.

Midgard'ın dolambaçlı sularında stratejik hamleler

Oyunun Drakkar gemisi, Vikinglerin denizcilik becerilerini ve stratejilerini çalkantılı okyanuslarda ve nehirlerde oyuna getiriyor. Bu yeni gemilerle, oyuncuların uçsuz bucaksız Midgard topraklarını keşfederken karada seyahat etmekten daha fazlasını yapması gerekiyor. Haritaya dağılmış dolambaçlı su yollarında ve okyanuslarda yarışırken, keşfi hızlandırmak veya düşmanlara gizlice yaklaşmak ve sürpriz saldırılar planlamak gibi yeni stratejiler planlayabileceksiniz.

Viking Rise'da birlikte savaşmanın gücü

Viking Rise'da kooperatif dövüşüne dayalı özel bir zindan ve lider sistemi de var. Arkadaşların sözde İlahi Alemleri ele geçirmek için bir araya gelip farklı patronlarla savaştığı bu özel mod, birlikte savaşmanın heyecanının yanı sıra güçlü müttefikler yaratma fırsatı da sunuyor. Bu özel modda oyuncular, müttefikleriyle birlikte patronlara karşı savaşabilir veya düşman ittifaklarına karşı savaş alanı kontrol stratejileri oluşturmanın zorlu mücadelesinin tadını çıkarabilir.

Gece yarısının soğuğunu parmaklarınızın ucunda hissettirecek bu yeni oyun ile oyuncular, Viking dünyasını yönetmenin gerçekçi heyecanını yaşayabilecekler. Viking Rise ve The Call of Valhalla 14 Nisan 2023'te Google Play ve App Store'da! Daha fazla bilgi ve ön kayıt için bu sayfa ziyaret edebilirsin

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Kampanya öncesi son şans: Epic Games'te bahar indirimleri başladı!

Kampanya öncesi son şans: Epic Games’te bahar indirimleri başladı!

steam en çok satan

En çok satanlar Steam’de göründü!

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close