Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Vodafone’dan 3 aylık ücretsiz Xbox PC GamePass!

Vodafone'dan 3 aylık ücretsiz Xbox PC GamePass!

Vodafone, faturayı düşünmeye söz verenlere Xbox PC GamePass sunuyor. İşte ilk 3 ay ücretsiz sunulan fırsatın detayları!

FreeZone'lu Vodafone 6 yıl önce adım attı eSpor ve oyun pazarındaki varlığını artırmaya devam ediyor. FreeZone, portföyüne yeni Microsoft Xbox PC GamePass ürününün eklenmesiyle birlikte Forza, Flight Simulator, Halo, Sea of ​​​​Thieves, Call of Duty gibi 200'den fazla popüler oyunu yeni müşterilerine vaadiyle sunuyor. faturalarını düşünmekten. ilk 3 ay ücretsizkalan 9 ay ise aylık 29,99 TL'den ulaşma imkanı sunuyor.

Microsoft'un 200'den fazla yüksek kaliteli PC oyununu aylık 29,99 TL abonelikle oynamanıza izin veren platformu Xbox PC GamePass ile. Forza, Flight Simulator, Halo, Sea of ​​Thieves, Call of Duty PC veya konsolda oynanabilen yüksek kaliteli oyunlar.

Vodafone ve Microsoft'tan GamePass özelliği!

Sürekli eklenen yeni oyunlarla zenginleştirilen platforma Xbox Game Studios oyunları çıktıkları gün eklenmektedir. Xbox PC GamePass, herkesin keyif alabileceği oyun deneyimleri yaratarak milyarlarca insanın hayatını iyileştirmeyi hedefliyor.

Vodafone Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin şunları söyledi:;

"Vodafone FreeZone'da oyun ve eSpor gelişiminin en büyük destekçilerinden biriyiz. Bugün Türkiye'de her saniyeden bir kişi mobil oyun oynuyor.


FIFA 23 yanlışlıkla 1 liraya satışa çıktı!

FIFA 23 yanlışlıkla 1 liraya satışa çıktı!

Electronic Arts, Hindistan'da FIFA 23'ü yüzde 99.98 indirimle 4.80 Rs'ye satarak büyük bir hata yaptı.

FreeZone Gaming portföyümüz ve Gamer eklenti paketlerimizle genç oyunculara her ay oyun dünyasından hediyeler ve internetsiz uygulamalar kazanma fırsatı veriyor ve onlara düşük ping süreleri ile en iyi oyun deneyimini sunuyoruz. . Bu kapsamda yeni Microsoft Xbox PC GamePass ürününü oyun portföyümüze ekleyerek önemli bir adım daha atmış olduk.

oyun Dünyaca ünlü bu ürünü, faturalarını yeniden düşünmeye söz veren yeni müşterilerimize ilk 3 ay ücretsiz sunuyoruz. Bu sayede genç oyuncularımıza 200'ün üzerinde popüler oyuna uygun fiyatlarla erişim sağlıyoruz. 360 derece oyun dünyasını kucaklayan bir marka olarak bu ekosistemi güçlendirecek ve herkese fayda sağlayacak adımlar atmaya devam edeceğiz.”

Microsoft'un Türkiye, İsrail ve Güney Afrika pazarlarındaki satış direktörü Özge Bozkurt Dojuran dedi ki:

"Microsoft olarak oyun dünyasına yatırım yapmaya ve oyun ekosistemini desteklemeye büyük önem veriyoruz. Vodafone, doğru oyuncu kitlesine ulaşmak açısından bizim için stratejik bir iş ortağıdır. Vodafone FreeZone aynı zamanda son derece dinamik ve hızlı büyüyen bir markadır.

PC GamePass ile düşük bir aylık ücret karşılığında bir abonelik sunarak oyuncuları oyun satın alma yükünden kurtarıyoruz. FreeZone ve PC GamePass arasındaki bu işbirliği ile özellikle gençler için oyun dünyasında yeni kapılar açacağımız için heyecanlıyız."

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sony, Steam'in rakibi olabilir!

Sony, Steam’in rakibi olabilir!

Epic Games'in yeni oynaması ücretsiz oyunları hayal kırıklığı yaratıyor

Epic Games’in yeni oynaması ücretsiz oyunları hayal kırıklığı yaratıyor

Back to Top