Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Yeni Assassin’s Creed oyunundan oynanış görüntüleri sızdırıldı!

Assasin's Creed Jade

Assassin’s Creed Jade, açık dünya unsurları içeren bir mobil oyundur. Bu oyunun 3 dakikalık oynanış videosu bugün sızdırıldı. Detaylar burada

Son aylarda Ubisoftmobil cihazlara özel olacak "Jade" kod adlı yeni bir Assassin's Creed oyunu duyurdu. Çin'de geçen oyunun açık dünya olacağı doğrulanırken, diğer detaylar bekleniyor. bugün oyun 3 dakikalık oyun sızıntı. Detaylar burada…

Assassin's Creed Jade oynanışı sızdırıldı!

Sızdırılan oynanış videosu bize dövüş mekaniklerini, ara sahneleri, oyun ayarlarını ve kullanıcı arayüzünü gösteriyor. Henüz başlangıç ​​aşamasında olmasına rağmen oyunun dövüş mekanikleri bir mobil oyun için oldukça iyi. Bedava. Videoda karakterin 40. seviye olduğunu düşünürsek sızıntının oyunun ileri seviyelerinden kaynaklandığı söylenebilir. Karakterimiz de Origin'de Çin SeddiNasıl gittiğini görüyoruz.

Assassin's Creed Jade

Sinematik kısımlardan birinde kare sızıntısı olduğunu geçmişten biliyoruz. Wei Yu tanıştık Assassin's Creed II'deki suikastçı Yu, Çin İlk imparator Qin Shi Huangdi'nin öldürülmesiyle ünlüdür. Bu bilgilere dayanarak, bu hikayeyi Assassin's Creed Jade'de yeniden yaratabiliriz.


Assassin's Creed Valhalla geliri açıklandı!

Assassin's Creed Valhalla geliri açıklandı!

Assassin's Creed Valhalla'nın Ubisoft'a getirdiği gelir açıklandı. Oyun, şirketin gelir rekorunu kırdı.

Assassin's Creed Jade, duyurulduğu gibi MÖ 215 Yıllar içinde gerçekleşecek ve eski Çin'i keşfetmek için kendi karakterinizi yaratmanıza izin verecek. Oynanış videosu sayesinde oyun hakkında pek çok şey öğrenmiş olsak da, yayın tarihi Henüz böyle bir bilgiyi bilmiyoruz. Sızan görüntüler burada tıklayarak İzleyebilirsin.

Yalnızca mobil bir oyun olduğu için Assassin's Creed Jade'in birçok oyun içi ödemeye sahip olacağını tahmin edebiliriz. Çoğu mobil oyun böyledir, ancak öyleyse, oyun büyük olasılıkla ücretsiz olacaktır.

oyunUn üreticisi Marc-Alexis Côté, oyunun duyurusunda şu ifadeleri kullandı:

»Çin Seddi'nin tepesine park etme, hareketli şehirlerde yol alma, yoğun savaşlara katılma ve Antik Çin'in sırlarını ve alanlarını keşfetme şansına sahip olacaksınız.

Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Assassin's Creed Jade sizce yeterli oynanış görüntüsüne sahip mi? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
PlayStation Plus 4900 TL değerindeki oyunları ücretsiz veriyor!

PlayStation Plus 4900 TL değerindeki oyunları ücretsiz veriyor!

Assassin's Creed mobil cihazlara geliyor!

Assassin’s Creed mobil cihazlara geliyor!

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close