in ,

Avrupa’nın en iyi mühendisini arıyor İTÜ – BEST İstanbul EBEC 2022 Başlıyor!

Avrupa'nın en iyi mühendisini arıyor İTÜ - BEST İstanbul EBEC 2022 Başlıyor!
İTÜ BEST İstanbul tarafından “Avrupa’nın En İyi Mühendisi”ni belirlemek üzere düzenlenecek olan Avrupa BEST Mühendislik Yarışması (EBEC) 19 Mart’ta başlıyor. Etkinlik iki gün sürecek.

31 ülkede 90 üniversite ile Avrupa’nın en büyük öğrenci organizasyonu. BEST’in (Avrupa Teknoloji Öğrencileri Konseyi) İTÜ’nün BEST İstanbul yerel grubu heyecan verici bir etkinliğe hazırlanıyor.

19-20 Mart tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek olan “Yenilikçi tasarım” ve “Case” olmak üzere iki kategoriden oluşan bir takım yarışması. Avrupa EN İYİ Mühendislik Yarışması (EBEC)4 kişilik takımlar halinde yarışabileceğiniz yarışma.

Sürpriz ödüller katılımcıları bekliyor

Her kategoride 10 takım yarışacak. Bu mühendislik yarışmasında Vaka Analizi kategorisindeki takımlara bir vaka verilir ve takımlar seçilir. bir vakaya yaratıcı bir çözüm bulmak Beklemek. Yenilikçi tasarım kategorisinde katılımcılara bir konu verilir ve günün sonunda gerekli bilgisayar programlarını ve araçlarını kullanırlar. bir şey tasarlamak Beklemek.

Gün boyu çeşitli etkinliklerle iki gün sürecek yarışmada kazananlar sürpriz hediyelerle birlikte EBEC Türkiye Finali’ne katılmaya hak kazanacak ve kazanırlarsa EBEC Avrupa Finali için Zagreb’e gitmeye hak kazanacaklar. 19-20 Mart 2022 İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa yerleşkesinin MED-B binasında. Yalnızca İTÜ öğrencilerine açık olacak ve ev sahipliği yapacak olan etkinlik hakkında daha fazla bilgi için bkz. burada tıklayabilirsiniz.

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Netflix Games uzun zamandır beklenen bir özelliğe kavuşuyor

Netflix Games uzun zamandır beklenen bir özelliğe kavuşuyor

Steam'in oyun fiyat patlaması devam ediyor!

Steam’in oyun fiyat patlaması devam ediyor!