in ,

Instagram katılım sistemi duyuruldu: İçerik üreticileri ücretli olarak katılabilecek

Instagram katılım sistemi duyuruldu: İçerik üreticileri ücretli olarak katılabilecek

İçerik oluşturucular artık Instagram’da ücretli gönderiler paylaşabilir. Instagram’ın abonelik sistemi ile içerik üreticileri sadece abonelerin görebileceği özel içerikler sunabilecek.

Instagram abonelikleri, içerik oluşturucuların gelirlerini artırmalarına yardımcı olurken, uygulamayı mevcut rakibi TikTok’tan daha çekici hale getiren başka özellikler de sağlıyor.

Instagram abonelikleri Meta CEO’su Mark Zuckerberg tarafından açıklandı. İçerik OluşturucularAboneler için yalnızca abone içeriği için profillerinde bir yeri olacak Özel makaralar videosu Yayınlanacak ve yalnızca abonelere erişilecektir. Ücretli Gönderiler katılacak.

Instagram’ın abonelik sistemi, içerik oluşturucuların özel içerik ve deneyimler sunarak para kazanmalarını ve en etkileşimli takipçilerine daha yakın olmalarını sağlayacak.

Instagram abonelik sistemi ne getiriyor?

  • Abone görüşmeleri
  • Özel el ilanları ve video makaraları
  • Profildeki özel sekme

Abone görüşmeleriMessenger tarafından tetiklenen abone konuşmaları, doğrudan içerik oluşturucunun Gelen Kutusundan veya Öyküsünden oluşturulabilir ve 24 saat sonra otomatik olarak sonlandırılır. Böylece içerik oluşturucular bir denge kurabilir ve abonelerle ne zaman ve nasıl etkileşim kuracaklarına karar verebilir. Abone görüşmeleri 30 kişiye kadar Sponsorlu, böylece içerik oluşturucular abonelerle bağlantı kurabilir ve onları bir araya getirebilir.

İçeriği içerik oluşturucu profillerinde hayata geçirmek, yeni aboneleri çekmenin ve bir topluluğu korumanın önemli bir yoludur. Instagram, abonelerin yorumlara katılabilmesi ve onlar için oluşturduğunuz içeriğin keyfini çıkarmak için profilinize erişebilmesi için gönderi veya makara olarak özel içerik sunar.

Kullanıcı profilindeki özel sekme, özel içerikten yalnızca abonelere özel canlı videolar kaydetmeye ve özel gönderileri ve videoları paylaşmaya kadar abonelikle ilgili her şeyin yeridir.


bu haberler mobil uygulamamız kullanarak indirin
İstediğiniz zaman okuyabilirsiniz (çevrimdışı bile):

DH Android uygulamasını indirin
DH iOS Uygulamasını İndirinSource link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Anneler ve babalar bir araya geliyor: Öğrenirken çocuğunuzu daha iyi tanımanıza yardımcı olacak 8 zeka türü

Anneler ve babalar bir araya geliyor: Öğrenirken çocuğunuzu daha iyi tanımanıza yardımcı olacak 8 zeka türü

Xbox Game Pass Temmuz 2022 Oyunları Açıklandı!

Xbox Game Pass Temmuz 2022 Oyunları Açıklandı!