in ,

Ödüller ve sürpriz hediyelerle dolu Bosphorus GameJam’22 başlıyor!

Ödüller ve sürpriz hediyelerle dolu Bosphorus GameJam'22 başlıyor!
Boğaziçi Üniversitesi Compec Bilişim Kulübü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Boğaziçi GameJam, 15 Nisan’da başlıyor.

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü Compec tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenen, oyun geliştirmeye ilgi duyan herkes ziyaret etmekten keyif alacak. Boğaziçi GameJam 15 Nisan’da başlıyor. Bu alanda uzman kişilerden oyun geliştirme alanında güzel paneller ile 15 Nisan’da başlayacak 16-17 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek etkinlik, 48 saatlik bir oyun geliştirme maratonu ile devam edecek.

Maratonun sonunda oyun geliştiricilerin oyunlarını hafta boyunca çeşitli şekillerde duyurmaları bekleniyor ve popüler Oy olacak. 24 Nisan’daki halk oylamasının ardından 15 oylama yapılacak. seğirme ve Youtube tarihinde yayınlanacaktır.

En başarılı oyunları ve katılımcıları ödüller ve sürpriz hediyeler bekliyor

Boğaziçi GameJam'22

Yarışmada derecelendirilen 15 oyun arasında en iyi beş oyunoyun geliştirme dünyasının en büyük isimlerinden biri olan jüri tarafından belirlenecek. Daha sonra ilk 3 oyun seçildi ve kazanan oyunlar toplandı. 15 bin Türk lirası bir ödül verilecektir.

Aynı zamanda tüm takımlar Boğaziçi GameJam finalinde sürpriz hediyeler bekleyecek. Sizde bu etkinlikte yerinizi almak isterseniz burada Tıklayarak başvurabilirsiniz.

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Gold ile Oyunlar Ekim 2022 ücretsiz oyunlar açıklandı!

Gold ile Oyunlar Ekim 2022 ücretsiz oyunlar açıklandı!

Steam Cadılar Bayramı İndirimi!  tarih belli

Steam Cadılar Bayramı İndirimi! tarih belli