in ,

Samsung, 2023’te piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5’in satışlarını zayıflatıyor

Samsung, 2023'te piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5'in satışlarını zayıflatıyor

Samsung, yeni nesil katlanabilir telefonları Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4’ü henüz piyasaya sürmezken, Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5’in satışlarından endişe duyuyor.

Güney Kore’den biri BildiriVe SAMSUNG2023 yılında tanıtılması bekleniyor. Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5Satış tahmininden pek emin olmadığını iddia ediyor. Şirket, Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5’in satışlarının öncekilerden daha düşük olmasını bekliyor.

Küresel zorluklar, 2023’te piyasaya sürülmesi planlanan Samsung katlanabilir ürünlerine olan talebi azaltabilir

önceki raporlar, Samsung’un Yaklaşan Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4’ün piyasada çok iyi performans göstereceğine inandığını kaydetti. Şirket, önümüzdeki ay tanıtacağı yeni katlanabilir akıllı telefonlardan 15 milyon adet göndermeyi bekliyor. Bu, geçen yılki giden Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 modelleri için belirlediğiniz hedefin iki katı.

Ancak, Samsung’un Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 Şirket, 2023’ün ikinci yarısında piyasaya sürdüklerinde her iki cihazdan toplam 10 milyon adet göndermeyi beklediğinden, nakliye hedefinde önemli bir düşüş bildirildi.

Samsung’un Premium yeni nesil cihazlar için bu kadar düşük bir hedef belirlemek alışılmadık bir durum. Çünkü her yeni nesilden beklenti, sevkiyatların geçen yıla göre önemli ölçüde artmasıdır. Endüstri analistleri, Samsung’un azaltılmış şarj hedefinin akıllı telefon talebindeki belirsizlikle bir ilgisi olabileceğine inanıyor. Ukrayna’daki çatışma ve olası bir COVID19 salgını nedeniyle artan hammadde fiyatları, premium telefonlara olan talebi azaltabilir.

Raporda ayrıca her iki cihazın da Qualcomm Snapdragon 8 Nesil 2 Chipset kullanacağını belirtiyor. Samsung, Snapdragon yongalarını sadece katlanabilir modellerinde kullanmaya devam ediyor ve bu trendin önümüzdeki yıl da devam etmesi bekleniyor.


bu haberler mobil uygulamamız kullanarak indirin
İstediğiniz zaman okuyabilirsiniz (çevrimdışı bile):

DH Android uygulamasını indirin
DH iOS Uygulamasını İndirinSource link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Okula gitmeyi ilk kim düşündü: Modern eğitim ve okul sistemini kim, neden ve nasıl icat etti?

Okula gitmeyi ilk kim düşündü: Modern eğitim ve okul sistemini kim, neden ve nasıl icat etti?

Prime Gaming indiriminin son günü!

Prime Gaming indiriminin son günü!