in ,

Google Haritalar artık kullandığınız araç türüne göre bir rota oluşturacak

Google Haritalar artık kullandığınız araç türüne göre bir rota oluşturacak

Google Haritalar’a gelen yeni bir özelliğe göre uygulama artık araç türünüz için daha verimli rotalar sağlayacak. Hem çevre dostu hem de bütçe dostu olan bu özelliğin yakın zamanda kullanıma sunulacağı tahmin ediliyor.

geçen yıl Google HaritalarDaha az yakıt tüketebilen ve biraz daha az karbondioksit salabilen çevre dostu yöntemleri hayata geçireceğini duyurdu. Google Haritalar uygulamasına gelen yeni bir özellik, kullandığınız aracın türünü dikkate alarak daha optimize edilmiş rotalar hesaplayacaktır.

Google Haritalar, araba türlerinden daha fazla enerji verimli yollar sağlayacak

Google Haritalar, başta elektrikli ve hibrit araçlar olmak üzere birçok araç tipine uyarlayarak daha yakıt tasarruflu yol seçeneklerine hazırlanıyor. En son Google Haritalar beta güncellemesi, ne tür bir motor kullandığınızı belirlemeye yönelik hazırlıkları içerir. Gaz, dizel, elektrik ve hibrit Dört farklı seçenekle gelecek olan bu özellikte, size en fazla yakıt veya enerji tasarrufu sağlayacak rotayı bulmak için navigasyonunuz Google Haritalar tarafından kullanılacak.

Bu özellik kullanıma sunulduğunda araç tipinizi seçip ona göre parkurları alabilirsiniz. Seçtiğiniz araç tipini daha sonra ayarlardan da değiştirebilirsiniz. Beta kullanıcılarında yeni kullanıma sunulan özellik, muhtemelen birkaç hafta içinde diğer kullanıcılara da sunulacak.


bu haberler mobil uygulamamız kullanarak indirin
İstediğiniz zaman okuyabilirsiniz (çevrimdışı bile):

DH Android uygulamasını indirin
DH iOS Uygulamasını İndirinSource link

Written by Değişik Adam

One Comment

Leave a Reply
  1. По поиску скважина на воду мы вам непременно поможем. На представленном веб портале можно увидеть примерную глубину бурения на собственном участке в видео, а также цены. Но самый правильный способ — это позвать к себе мастера для выявления верного участка под скважину, понятие объема работы и, соответственно, прайс. Оставьте контактный номер и мы свяжемся с Вами в скорое время.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara'nın en büyük öğrenci festivallerinden CheersFest, 13 Mayıs'ta ODTÜ Kiraz Tesisleri'nde gerçekleşecek.

Ankara’nın en büyük öğrenci festivallerinden CheersFest, 13 Mayıs’ta ODTÜ Kiraz Tesisleri’nde gerçekleşecek.

Google Play Oyunlar artık iki ülkede daha kullanılabilir

Google Play Oyunlar artık iki ülkede daha kullanılabilir