in ,

Ankara’nın en büyük öğrenci festivallerinden CheersFest, 13 Mayıs’ta ODTÜ Kiraz Tesisleri’nde gerçekleşecek.

Ankara'nın en büyük öğrenci festivallerinden CheersFest, 13 Mayıs'ta ODTÜ Kiraz Tesisleri'nde gerçekleşecek.
ODTÜ İşletme Kulübü’nün düzenlediği Ankara’nın en büyük öğrenci festivallerinden biri olan CheersFest, bu yıl 13 Mayıs’ta daha da keyifli konserlerle gerçekleşecek.

Yaz mevsiminin adım adım yaklaşması ve üniversitelerdeki eğlenceli etkinliklerin artmasıyla Ankara’nın en büyük öğrenci festivallerinden CheersFest için geri sayım başladı. 27 yıldır düzenleniyor ve her yıl Türkiye’nin her yerinden öğrencileri ağırlıyor. ŞerefeFest13 Mayıs’ta ODTÜ Visnelik Özellikleri’nde gerçekleşecek.

Konserlerin yanı sıra öğrencilere eğlenceli atölyeler ve stantlar yaşatacak olan CheersFest, pandemi nedeniyle ara veriyor. İki yıl sonra İadeler.

Konserler, etkinlikler ve daha fazlası

Bu yıl Türkiye’nin dört bir yanından tüm üniversitelerin öğrencileri etkinliğe katılabilir. Kang Bonomo, Motive, Güneş ve Berkkan Demir sahne alacak. Festivalden sonra, ilgilenen öğrenciler bir after party için The Q’da buluşacak.

Bu eğlenceli etkinliğe katılmak ve yılın stresini Ankara’nın en büyük öğrenci festivallerinden birinde atmak istiyorsanız. burada Etkinlik biletlerine ulaşmak için tıklayınız.

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Steam, haftanın en çok satanlar listesini paylaştı!

Steam, haftanın en çok satanlar listesini paylaştı!

Google Haritalar artık kullandığınız araç türüne göre bir rota oluşturacak

Google Haritalar artık kullandığınız araç türüne göre bir rota oluşturacak