in ,

Bilgisayar Mühendisliği Öğrenci Kongresi (BİLMÖK) bu yıl Üsküdar Üniversitesi’nde yapılıyor!

Bilgisayar Mühendisliği Öğrenci Kongresi (BİLMÖK) bu yıl Üsküdar Üniversitesi'nde yapılıyor!
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü veya başka bir üniversitenin öğrenci kulübü tarafından her yıl düzenlenen Bilgisayar Mühendisliği Öğrenci Kongresi (BİLMÖK), bilgisayar mühendisliği öğrencileri arasındaki etkileşim ve iletişimi artırarak mesleki ve kişisel gelişimlerini desteklemeyi amaçlamaktadır.

Ülkenin bilişim alanındaki yönelimini belirlemek ve bu alandaki gelişimini desteklemek amacıyla organize edilmiştir. Bilgisayar Mühendisliği Öğrenci Kongresi (BİLMÖK), Bu yıl 6-7 Mayıs tarihlerinde birçok üniversiteden öğrencinin katılımıyla Üsküdar Üniversitesi’nde gerçekleştirilecektir.

BİLMÖK, her üniversitenin ilgili bölümlerinin resmi temsilcilerinin yanı sıra bilgisayar mühendisliği öğrencileri tarafından organize edilirken; her bölümden öğrenciler, bilim insanları, sektör temsilcileri ve Mezunlar kongreye de katılıyor.

BİLMÖK bu yıl Üsküdar Üniversitesi’nde yapılacak.

Bu yıl 19.’su düzenlenecek olan Bilgisayar Mühendisliği Öğrencileri Kongresi, Üsküdar Üniversitesi organize 6-7 Mayıs 2023 tarihler için Üsküdar Üniversitesi Tıp Kampüsü, İbni Sina Oditoryumugerçekleşecek

Etkinlik, kariyer öğrencilerini sektörün önde gelen şirketlerinden konuşmacılarla bir araya getirecek. Ayrıca kongre üyeleri NFT Katılım Sertifikası verilmiş olacak.

Ücretsiz ve ülkedeki tüm üniversitelerden öğrencilere açık olan kongreye siz de katılın. yuhalama bağlantısı aracılığıyla kayıt olabilirsiniz

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

University4Society Hacettepe temel eğitim programları başladı

University4Society Hacettepe temel eğitim programları başladı

immortals of aveum

Immortals of Aveum için sistem gereksinimleri açıklandı: sistem yorulacak!