in ,

University4Society Hacettepe temel eğitim programları başladı

University4Society Hacettepe temel eğitim programları başladı
“Dokunduğun yerde etki yarat” sloganıyla üniversite öğrencilerine ulaşan University4Society, Türkiye’nin en büyük girişimcilik ekosistemlerinden biridir. Bu yıl altıncısı düzenlenecek olan University4Society, 19-20-21 Mayıs tarihlerinde Hacettepe Teknokent’te gerçekleştirilecek.

Üniversite4 Topluluğu35 farklı üniversitede girişimcilik faaliyeti ile ilgilenen topluluklar tarafından yürütülmektedir. Bootcamp University4Society Hacettepe olay bu yıl 19-20-21 Mayıs 2023 Hacettepe Teknokent’te gerçekleşecek.

Türkiye’den üniversite öğrencilerine yönelik yenilikçi bir yarışma olan University4Society Hacettepe Bootcamp; Proje, katılımcı ekiplerin desteğiyle, toplumsal sorunları teknoloji aracılığıyla çözen yenilikçi fikirleri 48 saat içinde hayata geçirmeyi hedefliyor.

Bootcamp nedir?

Bootcamp, katılan ekiplerin desteğiyle Türkiye’nin dört bir yanından üniversite öğrencilerinin katılımıyla tasarımcıları, yazılımcıları ve iş geliştiricileri bir araya getiren bir inovasyon yarışması. Toplumsal sorunları teknoloji aracılığıyla çözen yenilikçi fikirleri 48 saat içinde hayata geçirmeyi hedefliyor.

Yarışma, alanında uzman mentorlar ve eğitimciler aracılığıyla bu fikirlerin geliştirilmesi için farklı bakış açıları sunuyor.

Hayalinizdeki iş fikrini gerçeğe dönüştürmek için bir hafta yeterli!

Tasarım, yazılım veya iş geliştirme ile ilgileniyorsanız, iş fikrinizi hayata geçirmek için 48 saatiniz var. Takım olarak yarışabileceğiniz gibi bireysel olarak da gelip diğer takımlara katılabilirsiniz.

University4Society ile sorunlara teknolojik çözümler üreterek işletmenizi hayata geçirebilir, tescil yolunda bir sonraki adımı atabilir ve yüzlerce girişimci, mentor ve yatırımcıdan oluşan ekosistemin bir parçası olabilirsiniz.

Bunu yaparak, gerçek bir iş modeli oluşturmayı daha iyi öğrenebilir ve mentorlar ve koçlar aracılığıyla farklı bakış açılarını keşfedebilirsiniz.

Rekabet ve eğlencenin bir araya geldiği Bootcamp’a başvurmak için. sürgünde Formu doldurabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bu bağlantı ile tıklayabilirsiniz.

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
geforce now kütüphanesi

GeForce NOW kütüphanesi genişliyor: dokuz yeni oyun eklenecek!

Bilgisayar Mühendisliği Öğrenci Kongresi (BİLMÖK) bu yıl Üsküdar Üniversitesi'nde yapılıyor!

Bilgisayar Mühendisliği Öğrenci Kongresi (BİLMÖK) bu yıl Üsküdar Üniversitesi’nde yapılıyor!