Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

2023’ün ilk PlayStation etkinliği geliyor! İşte duyurulacak oyunlar

state of play

2023’teki ilk State of Play şovu hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Tarihler ve duyurulacak oyunlar da belli oldu.

Son yıllarda Sony, State of Play etkinliğinde daha aktif olmak için E3 gibi şovlara katılmayı bıraktı. sonyoyun durumu Birçok oyuncu dizinin ne zaman olacağını merak ediyordu. Sony'nin 2023'teki ilk gösterisinin tarihi bugün açıklandı. Gelin haberin detaylarını birlikte öğrenelim.

2023'ün İlk State of Play Gösterisi: 23 Şubat!

bugün bitti Blog Bölünmeyle birlikte PlayStation State of Play'in ilk yılı için tarih belli oldu. sony, 23 Şub 23:59 CEST Sergide görebileceğimiz bazı şeyleri de paylaştı. En dikkat çekeni ise hiç şüphesiz birçok hayranın merakla beklediği Suicide Squad: Kill the Justice League'in gelişimi ve oyunun gelişimi. 15 dakika Bu bir oynanış videosudur.

intihar timi

Bağımsız ve üçüncü taraf anlaşmalarıyla diğer stüdyolardan oyunlar da sunuluyor beş adet yeni PlayStation VR 2 oyununu göreceğiz. E3 ve diğer bazı büyük oyun konferanslarının biraz dışında Sony, büyük duyurularının çoğunu State of Play etkinliklerine ayırdı. Bu nedenle tanıtımda bunların yanında pek çok yeni oyunu da görebiliriz.


PlayStation'da çifte indirim başladı!  FIFA 23'te görülmemiş indirim

PlayStation'da çifte indirim başladı! FIFA 23'te görülmemiş indirim

PlayStation, Plus aboneleri için çifte indirim başlattı. Bu kampanya sayesinde FIFA 23 indirimi en düşük fiyatına indirilmiştir.

Blog yazısı şöyle:

“State of Play, 2023'ün ilk gösterisiyle geri döndü! Bu yıl içinde çıkacak beş PlayStation VR2 oyununa ilk bakışın yanı sıra üçüncü taraf ortaklarımızdan daha çok beklenen oyunlardan bazılarına yeni bakış için hazırlanın. Ardından, Rocksteady Studios'un bir sonraki oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League ile ilgili yeni oynanış ayrıntılarını ve güncellemelerini öğrenmeniz için 15 dakikadan uzun bir oyun deneyimi yaşayacaksınız."

Önceki State of Play sunumlarında savaş tanrısı Ragnarök ve The Last of Us Part II gibi dev yapımların gözler önüne serildiği bu sunumda beklentiler oldukça yüksek. Gösteri, resmi PlayStation YouTube ve Twitch kanallarında gerçekleşecek.

Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce dizi beklentileri karşılayabilecek mi? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Steam'de dev promosyon: Bu oyunlar artık mevcut değil!

Steam’de dev promosyon: Bu oyunlar artık mevcut değil!

İmparatoriçe sözünü tuttu: Hogwarts Mirası 10 günde bozuldu!

İmparatoriçe sözünü tuttu: Hogwarts Mirası 10 günde bozuldu!

Back to Top