in ,

Bitcoin madencilik maliyeti 10 ayın en düşük seviyesine düştü

Bitcoin madencilik maliyeti 10 ayın en düşük seviyesine düştü

Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük bankalarından biri olan JPMorgan, popüler kripto para birimi Bitcoin hakkında yeni bilgiler paylaştı. Üretim maliyetleri son on ayın en düşük seviyelerine düştü.

Bitcoin E Kripto para Aylar içinde çok değer kaybetmesine rağmen madenciler Verimli ekipman yatırımları ilerlemek. Bilindiği üzere bitcoin dünyasının temelini oluşturan madenciler, para birimini üretmek için büyük miktarda enerji harcarlar. ABD’nin en büyük bankalarından biri JP MorganNisan ve Kasım 2021’de zirveye ulaşan bitcoin üretim maliyetleri hakkında yeni bilgiler paylaşılıyor.

10 ayın en düşük seviyesinde

Çarşamba günü yaptığı açıklamada JPMorgan şunları söyledi: Haziran başında üretim maliyeti 24.000 dolar. Temmuz ayı itibarıyla son 10 ayın en düşük seviyesi 13.000 dolara kadar Söylemek.

Ancak Cambridge Üniversitesi tarafından paylaşılan yeni bir rapor, düşüşün madencilerin ağdan ayrılmasından veya daha verimli ekipmanlara geçmesinden kaynaklandığını öne sürüyor. elektrik tüketimindeki değişikliklerle ilişkilidir. açık.

Bugün, Bitcoin ağı Günlük Enerji Talebi Tahmini 9.59 gigawatt’ta bunun için miktar. Bununla birlikte, düşük Bitcoin üretim maliyetlerinin karlılığı artırarak madenci satış baskısını azaltacağını söyleyen Bloomberg, bu etkinin madencilerin ayı piyasasında Bitcoin satmaya istekli olduğu tavan fiyatı da düşürebileceğini ve bunun fiyatını olumsuz yönde etkileyebileceğini bildiriyor. bitcoin.


bu haberler mobil uygulamamız kullanarak indirin
İstediğiniz zaman okuyabilirsiniz (çevrimdışı bile):

DH Android uygulamasını indirin
DH iOS Uygulamasını İndirinSource link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Dilimizi zenginleştiren deyimler: “İsim tamlaması” nedir ve nasıl bulunur?  Örnekler ve türleri

Dilimizi zenginleştiren deyimler: “İsim tamlaması” nedir ve nasıl bulunur? Örnekler ve türleri

Merakla beklenen God of War Ragnarok ön siparişe açıldı: Türkiye fiyatları açıklandı

Merakla beklenen God of War Ragnarok ön siparişe açıldı: Türkiye fiyatları açıklandı