in ,

Evden çalışmak için ücretsiz ve ücretli e-sertifikalar veren 9 platform

Evden çalışmak için ücretsiz ve ücretli e-sertifikalar veren 9 platform
Kariyerinizi yükseltmek veya yeni bir kariyer için evden çalışabileceğiniz ve e-sertifika alabileceğiniz birçok platform var. Bunlar arasında Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Anadolu e-sertifika programları; Harvard ve MIT tarafından akredite edilmiş kurslar da bulunmaktadır.

Uzun süre evden çıkamadığımız bu günler geleceğin çalışma hayatını da değiştirecektir. Çalışma hayatı değişirse, aradığımız kariyeri sürdürme şeklimiz de değişecektir. Bu nedenle, uzaktan çalışırken öz disiplinin varlığı, gelecekte iyi işler için en önemli koşul olacaktır. Ek olarak, e-sertifikalar bilgi ve becerilerinizi doğrulamada çok yardımcı olabilir.

Tamamlandığında elektronik sertifika Eğitim veren müfredatlarda aklınıza gelebilecek her konuda bilgi alabilirsiniz. Dijital Pazarlama eğitimlerinden sosyal medya yönetimine Birçok farklı tema var; istesen bile tasarım eğitimi Hatta yukarıda da belirttiğimiz gibi bu sertifikalar bilgi edinmenin yanı sıra özellikle istihdam için de faydalı olacaktır. Evden çalışmak için e-sertifika veren platformlara bir göz atalım.

elektronik sertifika

E-sertifika alabileceğiniz platformlar:

 • Anadolu Üniversitesi Elektronik Sertifika Programları,
 • İstanbul İşletme Enstitüsü Elektronik Sertifika Programları,
 • Boğaziçi Enstitüsü,
 • Google Dijital Atölye,
 • küresel enstitü,
 • ODTÜ Bilgeİş,
 • Kursra,
 • Harvard Çevrimiçi Kursları,
 • edX kursları.

Anadolu e-sertifika programları:

Anadolu e-Sertifika başvurusu

Anadolu Üniversitesi, 14 farklı kategoride birçok çevrimiçi ders sunmaktadır. Anadolu Elektronik Sertifikası bir program sunuyor. Bu programlara belirli dönemlerde başvuru yapılabilmekte ve programlar ücretlidir. Anadolu e-sertifika kayıt ücreti 250 TL’dir. Cambrdige English KET PET TKT e-Sertifika programı ücreti 500 TL’dir. Ciddi bir kariyer planlıyorsanız, bunu düşünmek isteyebilirsiniz.

Kategoriye Göre Sanat Yönetmenisaç ve makyaj tasarımı, politik iletişim ve Web tasarımı Kodlama gibi birçok farklı e-sertifika programı bulunmaktadır. Programlara katılan adaylar, öğrenimlerinin sonunda bir sınava girerler. Sınavı başarıyla geçerlerse elektronik sertifika almaya hak kazanırlar. Buradan elde ettiğiniz belgeleri de işe alım aşamasında kullanabilirsiniz.

İstanbul İşletme Enstitüsü Elektronik Sertifika Programları:

İstanbul İşletme Enstitüsü Elektronik Sertifika Programları

İstanbul İşletme Enstitüsü birçok farklı konuda e-sertifika vermeye devam etmektedir. Programları genellikle ücretli olsa da, Bloglama ve risk düşünme Ayrıca eğitim gibi önemli konularda ücretsiz eğitim alırlar. Meraklılar için ücretsiz eğitimler de var. Programların maliyeti de değişir ve mevcut çalışma kursları vardır.

Kurs sonunda alacağınız kodlu elektronik sertifika Özgeçmişinize ekleyebilirsiniz. Öte yandan sertifikanız hakkında bilgi almak isteyen işverenler de bu kod aracılığıyla kontrollerini sağlarlar. Bir şeyler yapmak için çok zamanımızın olduğu bu günlerde en azından ücretsiz bir eğitim alabilirsiniz.

Boğaziçi Enstitüsü:

Boğaziçi Enstitüsü

Elektronik sertifika almanızı sağlayan kurumlardan biri de Boğaziçi Enstitüsüdür. Ücretsiz veya ücretli olarak satın alabileceğiniz sayısız sertifika programına ev sahipliği yapan Bosphorus Institute, iş hayatında güçlü bir özgeçmiş sunmak isteyenlerin uğrak noktalarından biri.

Boğaziçi Enstitüsü, C programlama dilinden SEO eğitimlerine kadar birçok kategoride online eğitim programları sunmaktadır. Ayrıca gelişmeleri yakından takip eden kurum, dijital pazarlama gibi güncel konularda da eğitimler veriyor. Dijital Pazarlama Eğitimi Adlandırılmış program, geleceği yakalamanızı sağlayacak bir adım olabilir. Ayrıca tüm Boğaziçi Enstitüsü eğitimleri buradan Ulaşabilirsin.

Google Dijital Atölyesi:

e-sertifika Google Dijital Atölyesi

Google Dijital Atölye kapsamında çeşitli kategorilerde eğitimler düzenlenmektedir. Ancak bunlardan biri oldukça kapsamlı ve ücretsiz. Google eSertifika verir. Dijital Pazarlamanın Temelleri eğitiminde hem pazarlama stratejilerini hem de online pazarlama ipuçlarını öğrenebiliriz. 40 saatlik eğitimde 26 farklı modüler konu işleniyor.

Bu eğitim sadece kariyer odaklı olmayıp, küçük veya internet işletmeniz onu da alabilirsiniz. Çünkü sonuçta küçük bir işletmenin nasıl ve ne şekilde büyüyebileceğini de öğrenebilirsiniz. Etkileşimli Reklamcılık Bürosu, ücretsiz giriş seviyesi eğitimi onayladıysa da, birçok yeni bilgi de bulabilirsiniz.

Global Institute e-Sertifika Programları:

Küresel Enstitü eSertifikası

Küresel Enstitü “Yaşam ve Sağlık”, “Mesleki Gelişim”, “Kişisel Gelişim”, “Sanat ve Bilim” eğitim programları. 5 farklı kategoride ayrılmış. Ürün satışı, temel gazetecilik ve anne sağlığı gibi çok çeşitli konularda eğitim kategorileri bulunmaktadır. Eğitime ücretsiz katılabilirsiniz. Almak istediğiniz eğitimlerle ilgili diğer katılımcıların yorumlarını da görebilirsiniz.

Ayrıca yorumlardan eğitimler hakkında genel bilgi alabilirsiniz. Eğitimler ve program hakkında detaylı bilgiler hem eğitim sayfalarında hem de e-posta ile gönderilen mesajlarda mevcuttur. elektronik sertifika başvurusu Maalesef ücretli. Eğitiminizi tamamladıktan sonra e-sertifika almak istiyorsanız kredi kartı ile ödeme seçeneği ile başvurmanız gerekmektedir ve ücret 59 TL’dir. Pul ücreti 149 TL olup, girişte ödenmesi gerekmektedir.

ODTÜ Bilgeiş:

Elektronik sertifika ODTÜ Bilgeis

ODTÜ’den elektronik sertifika Satın alma fikri bile heyecan verici. 100 online kurstan ilgi alanınızdaki tüm dersleri alabilirsiniz. Hatta bu eğitim döneminde deneyimli eğitmenlerle bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıca genel forum aracılığıyla sizinle aynı eğitime sahip kişilerle iletişim kurabilir ve çeşitli konularda tartışmalar yapabilirsiniz. e-Sertifika programı ve uygulaması tamamen ücretsizdir.

Platformun en popüler kursları genellikle yazılım, programlama ve tasarım hakkındadır. Ancak pazarlama, iş geliştirme ve hizmetler gibi birçok farklı kategoride kurslar bulunmaktadır. Eğitimin tamamlanması çevrimiçi sınavlar Bir e-sertifika için başvurabilir ve birkaç gün içinde sertifikanızı alabilirsiniz. Bu arada, eğitimde çok fazla ev ödevi olabilir.

Kürser:

e-sertifika kursu

Dünyanın en iyi eğitim kurumlarından öğretmenlerden dersler Google ve IBM gibi şirketler Onun tarafından onaylanmış bir sertifika almak oldukça havalı görünüyor. Yabancı dilde bir web sitesi ve tabii ki İngilizce eğitimler var. Eğitimi başarıyla tamamlayan katılımcılara dijital sertifika verilecektir. Google, IBM ve popüler üniversiteler bu sertifikayı değerli buluyor.

Harvard Çevrimiçi Kursları:

hardvard'da ücretsiz eğitim

Ücretli kursların fiyatları şaşırtıcı, ancak ücretsiz antrenmanlarınız Bir sistem oluşturuldu. Birkaç hafta boyunca aldığımız kursların ardından günün sonunda Harvard Sertifikası Onu alma şansımız var. Her durumda, öğretmenlerin ve derslerin kalitesinden bahsetmek biraz anlamsız olacaktır. Dünyanın en iyi üniversitelerinden birinde ve iyi öğretmenlerle birçok konuda eğitim alabilirsiniz.

HAYIR: Harvard Üniversitesi tarafından sunulan bazı eğitimler, sertifikalar için ek ücrete tabi olabilir. Eğitimin ücretsiz olduğu ve sertifikanın ücretli olduğu eğitimleri seçebilirsiniz.

edX Kursları:

edx ücretsiz ders

MIT ve Harvard gibi farklı üniversitelerden alınan dersleri içerir. edX, ücretsiz kursları nereden alabilirim platform. Kurslara ücretsiz gitmemize rağmen, sertifika için ödeme yapmanız gerekiyor. Ancak eğitimin kalitesi ve içeriği nedeniyle kesinlikle denemelisiniz. Alanlarındaki en iyi öğretmenler 2.500’den fazla kurs hazırlamıştır. Ders programı genellikle bir hafta içinde derlenir.

Bonus: Toptalent.com

en iyi yetenek

CV’nize sertifika Bir işe başvururken öne çıkacağınız yolu ekleyerek özgeçmişinizi geliştirebilirsiniz. Toptalent.co tarafından sunulan ücretsiz sertifika testlerini tamamlayarak uzmanlığınızı sergileyebilir ve e-sertifika almaya hak kazanabilirsiniz. Dilerseniz sertifikalı uzaktan eğitim de alabilirsiniz. Ücretsiz testleri çözmek ve sertifika almak için hemen başvurabilirsiniz.

Coronavirüs Covid-19 gibi hepimizi eve kilitledi. Ancak bu kriz dönemini fırsata çevirmek bizim elimizde. Kariyer hedefinizi yükseltmek veya yeni bir kariyere başlamak için listelediğimiz e-sertifika platformlarını kullanabilirsiniz. Bazı platformlar ayrıca bir ücret karşılığında basılı sertifikalar gönderir. Harvard, MIT gibi önde gelen üniversitelerden onaylı dersleri deneyebilirsiniz.

Source link

Written by Değişik Adam

6 Comments

Leave a Reply
 1. Здесь вы найдете разнообразный
  видео контент звук грома без дождя, охватывающий множество платформ и форматов.

  От коротких зрелищных
  роликов на TikTok до долгоиграющих трансляций на Twitch
  – мой канал стремится объединить лучшее из разных миров видео.
  Присоединяйтесь, чтобы веселиться вместе с потоковым
  мультимедиа Stream, наслаждаться премиум-контентом от Vevo и Vimeo, а также открывать для себя новые
  таланты на Rumble и BitChute.
  Также вы найдете здесь эксклюзивный контент для Instagram TV
  (IGTV), Facebook Watch и других социальных платформ.
  А для поклонников аниме есть отдельная секция с лучшим контентом от Crunchyroll.

  Используя мощь профессиональных инструментов, таких
  как Brightcove, Kaltura, JWPlayer, IBM Cloud Video и многих других, я стараюсь предоставить
  вам впечатляющий и высококачественный видео опыт.

  Подписывайтесь сегодня и оставайтесь на волне самого свежего и разнообразного видео контента в интернете.

  Добро пожаловать в мой мир ярких видео!”
  Это описание канала объединяет все упомянутые вами видео платформы, демонстрируя вашу готовность работать с разными форматами и обеспечивать качественный и разнообразный контент для зрителей. Пусть оно привлечет новых подписчиков!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Game Pass aboneleri için iyi haber! 11 yeni oyun

Game Pass aboneleri için iyi haber! 11 yeni oyun

Battlefield, Call of Duty ile geri dönüyor!

Battlefield, Call of Duty ile geri dönüyor!