in ,

Gazi Üniversitesi’nde vaka analizi yarışması 2-3 Nisan’da yapılacak.

Gazi Üniversitesi'nde vaka analizi yarışması 2-3 Nisan'da yapılacak.
Gazi Üniversitesi’nin en büyük vaka analizi yarışması olan GPS Vaka Analizi Yarışması, 2-3 Nisan tarihlerinde TÖMER Gazi Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek.

Bu yıl 6.sı düzenlenecek olan Gazi Üniversitesi GPS Vaka Analizi Yarışması, dolu olacak.

Gazi Üniversitesi TÖMER’de 2-3 Nisan yüz yüze Düzenlenecek olan yarışma, vaka kültürünün ve öğrencilerin kariyerlerinin gelişimini teşvik etmeyi amaçlıyor.

Kazananları birbirinden güzel ödüller bekliyor.

Vaka analizi yarışması, katılımcıların belirli bir süre boyunca bir merdiven sistemi uygulayarak şirketlerden aldığımız vakaları takımlara koymasıdır. analiz etmekçözüm bulma ve değerli ve deneyimli jüri üyelerine sunumlarla sunma ilkesine dayalı bir etkinliktir.

Yarışmaya 3-4 kişilik ekibiyle katılan katılımcılardan olumlu geri dönüşler alan gruplardan yarışmanın ilk günü olan 2 Nisan’da yola çıkacaklar. elemelerde kıyasıya rekabet edecek. İlk 6’da yer alan finalist takımlarımız, 3 Nisan’da Boyner ana sponsorluğunda yapılacak Büyük Final’de mücadele etme şansına sahip olacak.

2-3 Nisan iki gün boyunca interaktif ustalık sınıfları ve sürprizler devam edecek. 6. GPS Analiz Yarışmasına Katılmak İstiyorsanız burada bulunan Bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Online eğitime karşı!  Taliban PUBG'yi yasakladı

Online eğitime karşı! Taliban PUBG’yi yasakladı

Game Pass aboneleri için iyi haber!  11 yeni oyun

Game Pass aboneleri için iyi haber! 11 yeni oyun