in ,

“TedxGaziÜniversitesi” 5 Kasım’da Gazi Üniversitesi’nde ilk kez düzenlenecek!

"TedxGaziÜniversitesi" 5 Kasım'da Gazi Üniversitesi'nde ilk kez düzenlenecek!
Dünyaca ünlü isimlerin sahne aldığı “Değişime Değer Fikirler” mottosuyla kurulan TED etkinliklerine Gazi Üniversitesi de dahil oldu. TedxGaziÜniversitesi adı altında gerçekleştirilecek olan etkinlik 5 Kasım’da gerçekleşecek.

Gazi Üniversitesi’nde ilk kez düzenlenecek. TEDxGaziÜniversitesi Etkinlik, katılımcıları ile birlikte “İleri” başlığı altında yayınlanacaktır. “SONRAKİ” temasıyla; Geleceğin neler getireceğini öngöremediğimiz bu günlerde, ahirette neler olabileceğine dair fikirler konuşulacak.

Ne zaman, alanında uzmanlaşmıştır ve insanlara dokunmaya kendini adamıştır. seçkin konuşmacılarla birlikte; Üniversite öğrencilerinin hayatlarının geliştiği nokta ile gelecekte ulaşabilecekleri açık ufuklar arasında köprüler kurulacak.

TEDxGaziUniversity etkinliği 5 Kasım 2022’de gerçekleşecek. Gazi Mimar Üniversitesi Kemaleddin Salonuiçinde; 16 konu başlığı, 16 seçkin konuşmacı, bir performans sanatçısı ve etkinliğimizi yönetecek bir moderatör ile 09:00-17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

Etkinlik detayları, konuşmacı bilgileri, konu başlıkları gibi daha detaylı bilgiler için; İnternet sitesi Sosyal medya hesaplarını ziyaret edebilir ve takip edebilirsiniz.

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Messi ve Neymar, Call of Duty: Modern Warfare 2'ye mi geliyor?

Messi ve Neymar, Call of Duty: Modern Warfare 2’ye mi geliyor?

Xbox'tan yeni bir konsol geliyor!  İşte ilk fotoğraf

Xbox’tan yeni bir konsol geliyor! İşte ilk fotoğraf