in ,

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından ilk kez düzenlenecek Boğaziçi MedyaFest başlıyor!

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından ilk kez düzenlenecek Boğaziçi MedyaFest başlıyor!
Boğaziçi MedyaFest, Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından bu yıl ilk kez düzenleniyor. Etkinlik 29-30 Nisan tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü’nde gerçekleşecek.

Bu yıl ilk kez düzenlenecek. Boğaziçi MedyaFest; Ana akım medya, yeni medya, görsel sanatçılar, sosyal medya ve kırılganlık, dergi endüstrisinde dün, bugün, yarın, baskıdan dijitale geçiş, medya ve farkındalık, medya fotoğrafçılığı ve Moda endüstrisi gibi oturumlarla üyelerine sektöre farklı bir bakış açısı kazandırmayı amaçlamaktadır.

Ayrıca Boğaziçi MedyaFest, sektörün canlılığını ve eğlencesini yansıtacak şekilde festival konseptiyle bütünleşerek unutulmaz bir deneyim sunmayı hedefliyor. “medya sanatı, festivalin kalbi” Etkinliğin sloganına uygun olarak Güney çimleri üzerine kurulacak yeme-içme stantları, oyun ve eğlence alanları, gün boyu çalınacak müzikler ve çok daha fazlasını sizler için sunuyor etkinlik.

Medya alanında adından sıkça söz ettiren değerli konuşmacılar sahne alacak.

Farklı alanlardan yıldız isimlerin katılımcıları bir araya getirdiği bu etkinliğin konuşmacıları arasında; Ekibinden de birkaç isim var. Barysh Ayaztash, Ahmet Kürşat Öcalan, Kyvanch Kylynch gibi isimlerin yanı sıra; Jüri heyetinden Beşar Başaran, Ali Bilgin, Kaan Urgangioğlu. Etkinlikte bunların yanı sıra Levent Erden, Saba Tümer, Kandaş Tolga Işık ve Deniz Dülgeroğlu da yer alacak.

Bu isimleri ve daha fazlasını duymak ve festivalin tadını Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs’te çıkarmak istiyorsanız hemen bilet alın. buraya bağlantı kullanabilirsiniz.

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
immortals of aveum

Immortals of Aveum için sistem gereksinimleri açıklandı: sistem yorulacak!

Bosphorus Robot Cup 6-7 Mayıs'ta Güney Kampüs'te başlıyor

Bosphorus Robot Cup 6-7 Mayıs’ta Güney Kampüs’te başlıyor