in ,

Boğaziçi Üniversitesi Bilim ve Teknolojide Kadın Liderler Zirvesi 19 Mart’ta başlıyor

Boğaziçi Üniversitesi Bilim ve Teknolojide Kadın Liderler Zirvesi 19 Mart'ta başlıyor
Bilim ve Teknolojide Öncü Kadınlar Zirvesi 19-20 Mart tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü Albert Long Hall’da gerçekleştirilecek.

Boğaziçi Üniversitesi Elektroteknoloji Kulübü ve IEEE Student Chapter tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenen, Bilim ve Teknolojide Kadın Liderler Zirvesifarklı sektörlerden kadınlara güçlü rol model olan birçok değerli ismin katılımıyla gerçekleşecek.

Kadınları bilim ve teknoloji alanında teşvik etmek, toplumsal cinsiyet eşitliği konusunda farkındalık yaratmak ve sektördeki güçlü kadın rol modellerini bu amaçla bir araya getirmek amacıyla düzenlenen etkinlik bu yıl hibrit olarak gerçekleştirilecek. Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü Albert Uzun Salon olacak.

Etkinlikte katılımcıları pek çok sürpriz bekliyor.

Etkinlikte konuklarla birlikte gerçekleşecek oturumların yanı sıra katılımcılar için pek çok sürpriz de olacak. Saatlerce networking ve lezzetli ikramlar ile katılımcılara verimli bir deneyim yaşatmayı hedefleyen etkinlikte, çeşitli sektör devlerinden ve firmalardan profesyonel kadınlar; Ayrıca birçok üniversiteden akademisyenler ve öğrenciler olacak. Mühendislikten bilime, üst yönetimden girişimciliğe kadının iş hayatındaki yerini görebileceğiniz yer Etkinlikte birçok panel olacak.

Güçlü kadın rol modellerinden ilham alarak bir etkinlikte yer almak ve toplumsal cinsiyet eşitliği konusunda farkındalığınızı artırmak isterseniz; buraya tıklayarak Etkinlik için bilet alabilirsiniz.

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyuncular için iyi haber!  Promosyona rağmen popüler oyunlarda indirimler

Oyuncular için iyi haber! Promosyona rağmen popüler oyunlarda indirimler

Çocuğunuza farklı bir hayat vaat eden “Waldorf Eğitim Yaklaşımı” nedir?

Çocuğunuza farklı bir hayat vaat eden “Waldorf Eğitim Yaklaşımı” nedir?