in ,

Önde gelen bilim insanlarının katılımıyla gerçekleştirilecek olan Bioinfocongress II, 18 Mart’ta başlıyor.

Önde gelen bilim insanlarının katılımıyla gerçekleştirilecek olan Bioinfocongress II, 18 Mart'ta başlıyor.
Bir e-eğitim platformu ve yaşam bilimleri portalı olan Bioinforange tarafından düzenlenen BioinfoCongress II, 18 Mart’ta başlıyor.

Türkiye’deki öğrenciler için nitelikli Türk bilimsel kaynakları 2020 yılında öğrencilere sunmak amacıyla oluşturulan e-eğitim portalı Bioinforange, önde gelen bilim insanlarının katılımıyla II. Bioinfocongress’e hazırlanıyor.

18 Mart’ta başlayacak olan kongrede eğitimlerin yanı sıra tamamı yurtdışında eğitimlerini sürdüren 20 önemli bilim insanının sunumları yapılacak. Türkçe ve İngilizce olarak farklı oturumlardan oluşan etkinlik tamamen ücretsizdir. Biyobilgi YouTube kanalı aracılığıyla gerçekleştirilecek

Katılımcılar sertifika alacak

Programın detaylarını yukarıda paylaştığımız Bioinfocongress, 18 – 20 Mart Herkese açık olacak ve katılım tamamen ücretsiz olacak. Katılım şartlarını yerine getiren ve etkinlikte en az 10 gösteriye katılanlara İngilizce katılım belgesi verilecektir.

Bir etkinliğe kaydolmak için YouTube’da canlı takip edebilirsiniz burada Sadece tıklayın ve görünen formu doldurun. Ayrıca istersen burada Bioinforange web sitesini tıklayarak ziyaret edebilirsiniz; Etkinlik hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Ağustos'ta GeForce Now'da 38 yeni oyun çıkacak

Ağustos’ta GeForce Now’da 38 yeni oyun çıkacak

https://shiftdelete.net/wp-content/uploads/2022/08/Nintendo-Switch-Proyu-bekleyenler-icin-kotu-haber.jpg

Nintendo Switch Pro’yu bekleyenlere kötü haber!