in ,

Sınırların Ötesinde Kültürler Arası Yakınsama Etkinliği 19 Mart’ta Başlıyor!

Sınırların Ötesinde Kültürler Arası Yakınsama Etkinliği 19 Mart'ta Başlıyor!
Eskişehir Teknik Üniversitesi Endüstriyel Verimlilik Kulübü tarafından organize edilen Sınırların Ötesinde keyifli etkinliklere sahne olacak ve 19 Mart’ta başlayacak.

Eskişehir Teknik Üniversitesi Endüstriyel Verimlilik Kulübü tarafından farklı kültürleri bir araya getirmek ve onlara bu kültürlerle tanışma fırsatı vermek amacıyla düzenlenmektedir. “Sınırların Ötesinde” Etkinliğibu yıl ikinci kez yapılacak. Geçen yıl online olarak gerçekleştirilen etkinlik bu yıl da bizzat gerçekleştirilecek ve katılımcılarına keyifli anlar yaşatacak.

19 Mart’ta gerçekleşecek etkinlikte, farklı ülkelerden öğrenciler ülke ile ilgili deneyimlerini ve tanıdıklarını paylaştılar. eğlenceli oyunlar, aktiviteler, dans gösterileri ve müzikal konserler maruz kalacak.

Etkinlik dilin gelişimine yöneliktir.

İngilizce yapılacak Etkinlik süresince öğrenciler dillerinin gelişimine katkıda bulunabilecek, iletişim kurabilecek ve katılımcılarla iletişimde güzel vakit geçirebileceklerdir.

19 Mart Cumartesi günü saat 13:00’te başlayacak etkinlik için bu hafta Eskişehir Teknik Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi ve Osmangazi Üniversitesi’nde açık olacak stantları ziyaret edebilir veya kayıt olabilirsiniz. Sanayi ve Verimlilik Kulübü’nün sosyal ağlarından Bilgi alabilirsiniz.

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Steam'in oyun fiyat patlaması devam ediyor!

Steam’in oyun fiyat patlaması devam ediyor!

PlayStation için Call of Duty'nin kaderi belli oldu!

PlayStation için Call of Duty’nin kaderi belli oldu!