in ,

NFT’den Metaverse’e modern konularla Dokuz Eylül teknoloji konferansı 4 Mart’ta başlıyor

NFT'den Metaverse'e modern konularla Dokuz Eylül teknoloji konferansı 4 Mart'ta başlıyor
Bu yıl beşincisi düzenlenen Dokuz Eylül teknoloji konferansı 4 Mart’ta gerçekleşecek ve yapay zeka, metaverse, NFT’ler ve oyunlar gibi birçok sıcak konuya odaklanacak.

IEEE, Dokuz Eylül Üniversitesi öğrenci topluluğunun bir organizasyonudur. DETEKdeğerli konuşmacıları bu yıl beşinci kez katılımcılarla buluşturacak. Bilim ve teknolojinin en alakalı konularının tartışılacağı etkinlik, 4 Mart’ta Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi konferans salonunda, ayrıca 5-6 Mart’ta IEEEDEU YouTube kanalında gerçekleştirilecek.

Üç gün sürecek etkinlikte yapay zeka, blockchain, NFT, metaverse, savunma endüstrisi, havacılık endüstrisi, girişimcilikOyunlar gibi konular tartışılacaktır. Uzman konuşmacıların konuşacağı etkinlikte katılımcıları çeşitli sürprizler bekliyor.

DETECH’e katılım herkese açıktır

DETEK

Bilim ve teknolojiye ilgi duyan herkesin katılabileceği interaktif bir deneyim vaat eden DETECH, üyelerine interaktif bir deneyim sunuyor. kariyer ve eğitim planları Bu size yepyeni bir bakış açısıyla yaklaşma fırsatı verir.

DETECH’e katılarak bilim ve teknolojinin en güncel konularında gelişmek; fikir paylaşmak isterseniz burada etkinliğe kaydolmak için tıklayın; ayrıca etkinlik fotoğrafları İnternet sitesi Detaylar için ziyaret edebilirsiniz.

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Microsoft'tan yıllar sonra Xbox 360'ta sürpriz karar

Microsoft’tan yıllar sonra Xbox 360’ta sürpriz karar

Boğaziçi Üniversitesi "Girişimciliğe Nasıl Başlanır" Zirvesi 5 Mart'ta Başlıyor

Boğaziçi Üniversitesi “Girişimciliğe Nasıl Başlanır” Zirvesi 5 Mart’ta Başlıyor