in ,

Boğaziçi Üniversitesi “Girişimciliğe Nasıl Başlanır” Zirvesi 5 Mart’ta Başlıyor

Boğaziçi Üniversitesi "Girişimciliğe Nasıl Başlanır" Zirvesi 5 Mart'ta Başlıyor
Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından bu yıl beşincisi düzenlenecek Girişimciliğe Nasıl Başlanır Zirvesi 5-6 Mart tarihlerinde gerçekleşecek.

Son beş yıldır üniversite öğrencileri ile iş dünyasından profesyonelleri bir araya getiren başarılı bir etkinlik olan Girişimciliğe Nasıl Başlanır Zirvesi bu yıl da görüldü. 5-6 Mart fiziki olarak yapılacaktır.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından düzenlenen, Farklı sektörlerden çok sayıda tanıdık isim Etkinlik, öğrencilerle birlikte girişimcilik sisteminin en başarılı girişimcilerini, yatırımcıları ve kendilerini tanıtmak isteyen girişimcileri bir araya getirecek.

Etkinliğin odak noktası “girişimcilik”.

girişimcilik zirvesi nasıl başlatılır

Ace Games’in kurucusu ve Peak Games’in kurucu ortağı Hakan Baş, BlindLook’un kurucu ortağı Sadriye Görece, Figopara’nın kurucusu ve CEO’su Koray Gültekin Bahar, Sendeo CEO’su Özgün Şahin, TBS Investment’ın kurucusu Tunc Berkman, Azor Brand & People Solutions’ın kurucusu ve öğretim görevlisi Emre Başkan, Ebebek CEO Halil Erdoğmuş, etkinlikte sektörden birçok önemli isim gibi çeşitli konu ve konulara ayrılacak. girişimciliğe farklı bakış açıları tartışılacak.

5 Mart’ta başlayacak etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak ve etkinlikte yerinizi ayırtmak için. burada Girişimcilik Zirvesi Nasıl Başlatılır web sitesini tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
NFT'den Metaverse'e modern konularla Dokuz Eylül teknoloji konferansı 4 Mart'ta başlıyor

NFT’den Metaverse’e modern konularla Dokuz Eylül teknoloji konferansı 4 Mart’ta başlıyor

Oyuncular mutlu!  Epic Games Yaz İndirimi 2022'de Başlıyor

Oyuncular mutlu! Epic Games Yaz İndirimi 2022’de Başlıyor