in ,

Boğaziçi Marka Zirvesi, öğrencileri sektör devi markalar ve “markalar” ile buluşturarak başlıyor!

Boğaziçi Marka Zirvesi, öğrencileri sektör devi markalar ve "markalar" ile buluşturarak başlıyor!
Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından düzenlenen, Türkiye’nin en büyük marka ve pazarlama zirvelerinden biri olan 9. Boğaziçi Marka Zirvesi için geri sayım başladı.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından her yıl düzenlenmektedir. Boğaziçi Markalar Zirvesibu yıl 14-15 Mayıs tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. İki gün boyunca pazarlama sektörünün en önemli isimlerini zengin bir programla buluşturacak olan etkinlik, öğrencilerle birlikte sektör devlerini ve ünlü isimleri bir araya getirecek.

Tüm sektörlerden en büyük markaların yer aldığı Boğaziçi Marka Zirvesi, kendi alanlarında markalaşmış isimleri kucaklamayı ve böylece marka kavramına birçok açıdan bakmayı hedefliyor. Bu yılki etkinlik H&M, L’Oreal, Danone, Mercedes, Anadolu Efes, Reckitt, Eczacıbaşı Pelin Akil, Anıl Altan, Kaan Kural, Mehmet Demirkol gibi birçok markayla bir araya gelme fırsatının yanı sıra, alanında markaların yer aldığı dolu dolu bir program da sunacak.

Etkinlik #EnMarkaZirve mottosuyla iki gün sürecek.

#enmarkazirve mottosuyla bu yıl başlayan Boğaziçi Marka Zirvesi iki gün sürecek. Katılımcılara geniş bir bakış açısının yanı sıra marka kavramını ve dijital dönüşümün markalaşma üzerindeki etkisini gözden geçirilecek. Ayrıca etkinliğe katılan herkes, beklenmedik ödül ve hediyelerden kazanma şansı olacak.

Bu etkinlikte yerinizi almak isterseniz detaylar için. burada etkinliğin resmi sitesine gitmek için tıklayın; İsterseniz, etkinliğiniz sosyal medya hesapları Tüm detayları adresinde bulabilirsiniz.Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPhone 14 Pro Max teknik çizimleri sızdırıldı

iPhone 14 Pro Max teknik çizimleri sızdırıldı

Artık Unreal Engine 5 tarafından desteklenen Max Payne yok

Artık Unreal Engine 5 tarafından desteklenen Max Payne yok