in ,

Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi “Fikrini Al” sloganıyla başlıyor!

Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi "Fikrini Al" sloganıyla başlıyor!
ODTÜ İş Topluluğu’nun ev sahipliğinde düzenlenen Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi, 1, 2 ve 3 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Türkiye’nin en aktif öğrenci topluluklarından biri olan ODTÜ iş dünyası tarafından organize edilmektedir. Girişimcilik ve Teknoloji ZirvesiTürkiye’nin dört bir yanından katılımcılarına, ülkenin teknoloji devleri ve önde gelen girişimcilerinin deneyimlerini dinleme ve onlarla tanışma fırsatı bulacağı eşsiz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Bu yıl yarışmalar, paneller ve oturumlarla oldukça zengin bir programa sahip olan etkinlik. bu yedinci kez. Etkinliğin ilk günü olan 1 Nisan, finalist takımların ve jürinin katılımıyla gerçekleşti. Dijital Girişimcilik Yarışması olacak. Ardından 2 ve 3 Nisan’da katılımcılar keyifli ve verimli paneller yapacak.

Katılımcılar ayrıca sertifika alacaklardır.

Hem online hem de şahsen gerçekleşecek olan etkinliğin rekabet günü 1 Nisan’da ve ardından dijital olarak 2 Nisan’da, etkinliğin üçüncü ve son günü olan 3 Nisan’da ise, Ankara Hotel’de ilham verici paneller ve sunumlar olacak.

Katılımcılara ayrıca sertifika verilecektir; Kariyer hedeflerinizi ilerletecek ve ağınızı büyütmenize yardımcı olacak bir etkinliğe kaydolmak için burada Koltuk ayırtmak için tıklayın.

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
En İyi FIFA 23 Oyuncuları, Çıkış Tarihi ve Fiyatı!

En İyi FIFA 23 Oyuncuları, Çıkış Tarihi ve Fiyatı!

Türkiye'nin ilk InnoBU sanal inovasyon yarışması başlıyor: son teslim tarihini kaçırmayın!

Türkiye’nin ilk InnoBU sanal inovasyon yarışması başlıyor: son teslim tarihini kaçırmayın!