in ,

Türkiye’nin ilk InnoBU sanal inovasyon yarışması başlıyor: son teslim tarihini kaçırmayın!

Türkiye'nin ilk InnoBU sanal inovasyon yarışması başlıyor: son teslim tarihini kaçırmayın!
Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından düzenlenen Türkiye’nin ilk ve tek InnoBU sanal inovasyon yarışması, bu yıl yine inovasyon meraklısı katılımcılarla buluşmaya hazırlanıyor.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin ilk ve tek sanal inovasyon yarışması unvanına sahip. InnoBU, katılımcılarla tekrar buluşmak için geri sayım başladı. Yaklaşık 1,5 ay maraton gibi sürecek yarışma, Son tören 22 Mayıs’ta yapılacak. ile sona erecektir.

Geleceğin yenilikçilerini bir araya getirecek olan yarışmanın ilk etabında,son noktaya teslimat Fikirler bir tema içinde üretilecek ve başarılı ekipler bu fikirleri son aşamaya yansıtacak.

Türkiye’nin her yerinden tüm üniversitelere açık

InnoBU

Sendeo ve Aygaz’ın ana sponsorluğunda bu yıl düzenlenecek yarışmaya Türkiye’nin dört bir yanından tüm üniversite öğrencileri katılabilir. Kendi yenilikçi fikirlerini geliştiren ve kendi projelerini üreten katılımcılar, 1-4 kişilik ekiplerle katılabilirler.

Yarışmanın ardından öğrencileri staj fırsatları, sürpriz ödüller ve tatil ödülleri bekliyor. Yarışmaya katılım için son tarih ise 8 Nisan. eğer istersen burada Hemen başvurmak için tıklayın!

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi "Fikrini Al" sloganıyla başlıyor!

Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi “Fikrini Al” sloganıyla başlıyor!

Twitch'te kumar oynamak için reaktif bir çözüm!

Twitch’te kumar oynamak için reaktif bir çözüm!