in ,

7. Ulusal Yönetim Bilgi Zirvesi Metaverse temasıyla başlıyor!

7. Ulusal Yönetim Bilgi Zirvesi Metaverse temasıyla başlıyor!
Akdeniz Üniversitesi öğrencilerinin Yönetim Bilişim Sistemleri üzerine düzenlediği 7. Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi bu yıl Metaverse temasıyla gerçekleştirilecek.

Her yıl farklı üniversitelerde düzenlenen Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi, bu yıl Antalya Akdeniz Üniversitesi’nde yönetim bilişim sistemleri okuyan öğrenciler tarafından düzenlenecek. 2020 yılında gerçekleşmesi planlanan ancak pandemi nedeniyle ertelenen bir etkinlik. 12 ve 13 Mart olacak.

Özellikle geçen yılın sonunda tema, hayatımızdaki yeri bir anda genişleyen ve tüm dünyanın ilgi odağı haline gelen Metaverse idi ve katılımcılarda yönetim ve bilişim alanından profesyoneller konuştu ve konuştu. Beklenmedik olaylar beklemek.

Seanslar arasında katılımcılar çeşitli yarışmalar bekliyor.

20’den fazla konuşmacı, 30’dan fazla davetli üniversite ve bilişim sektörüyle ilgilenen yüzlerce katılımcının yer alacağı etkinlik, ağırlıklı olarak Yönetim Bilişim Sistemleri mezunlarından oluşuyor. Mezunlar Paneli ülkemizde ve dünyada adından söz ettiren başarılı girişimciler. Girişimcilik Panelinden oluşturulan.

Bu seanslar arasında katılımcıları çeşitli yarışmalar ve sürprizler beklemektedir. Girişimcilikten e-ticarete, metaverse’den oyunlaştırmaya kadar birçok güncel konunun tartışılacağı bu etkinliğe katılmak isterseniz. buraya tıklayarak Ayrıntıları etkinlik web sitesinde bulabilirsiniz.

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sony, PlayStation 5 özelliğine veda ediyor

Sony, PlayStation 5 özelliğine veda ediyor

Spider-Man oyunu yanlış fiyata satılıyor!

Spider-Man oyunu yanlış fiyata satılıyor!