Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

PUBG Mobile 2.6 güncellemesi ile dinozorlar çağına giriyor

PUBG Mobile 2.6 güncellemesi ile dinozorlar çağına giriyor

PUBG Mobile 2.6 güncellemesi, World of Wonders ve Age of Dinosaurs’un radikal yeniliklerini savaş alanına getiriyor.

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri. Pubg mobil2.6 güncellemesi ile, oyuncuları milyonlarca yıl geriye götürecek çok sayıda harita değişikliği de dahil olmak üzere savaş alanına yenilikler ekliyor. Bu önemli değişikliklere ek olarak, World of Wonder, harita düzenleme ve oyun modu tasarım özelliklerinde yapılan heyecan verici güncellemelerle işleri bir sonraki seviyeye taşıyor. Detaylar burada…

PUBG Mobile 2.6 güncellemesi ile dinozorlar çağına giriyor

16 Mayıs'tan 18 Haziran'a kadar, PUBG Mobile 2.6 Güncellemesiyle tarih öncesine gidiyor! oyunOyuncular, ele geçirilecek malzemelerle dolu Erangel ve Livik'te dinozor yerleşimleri bulabilirler. Ek olarak, King of the Dinosaurs Tyrannosaurus Rex, maç sırasında yerleşim yerindeki Fossil Pass'ta rastgele doğacak ve oyuncuları onu serbest bırakmak ve onu kovmak için kale kapılarını yıkmaya yönlendirecek!

Prime Zone'un alanları da Erangel'de rastgele doğacak ve düşman pterozorlar ve velociraptorlarla dolu olacak. Evcilleştirildiklerinde soylu bineklere dönüşürler. Her iki bağlantı elemanı da farklı özelliklere sahiptir. Velociraptor'lar araziye uyum sağlayabilir ve güçlü bir sıçrama yapabilirken, pterosaur'lar binicilerini gökyüzüne kaldırıp takım arkadaşlarını veya düşmanları yukarıdan yakalamalarını sağlar! Oyun içi ödüller kazanırken çeşitli mini oyunlar oynamak için Primal Realms'i keşfedin.Xiaomi 13 Lite COD Mobil ve PUBG Mobil testi!

Xiaomi 13 Lite COD Mobil ve PUBG Mobil testi!

Xiaomi'nin Barselona'daki bir etkinlikte sunduğu Xiaomi 13 Lite COD Mobile & PUBG Mobile testi ile sizlerleyiz.

Flying Dinosaur Circle Challenge, oyuncuların kanatlı dinozorlara binerken hava akrobasi yapmasını gerektirecek. Pterosaur'unuza binin ve zaman sınırı içinde olabildiğince çok balon çemberine ulaşın! En çevik biniciler, karaya indiklerinde dinozor hazinesinden erzak alacaklar. Oyuncular ayrıca daha yüksek platformlarda dinozor hazinelerine dikkat etmeli, ulaşmak ve ödülü almak için evcilleştirilmiş velociraptor'un güçlü zıplamasını kullanmalıdır!

Ek olarak, 2.6 Güncellemesi ile PUBG MOBILE'ın ikonik World of Wonder yaratıcı modu yenilik yapmaya devam ediyor. Oyuncu projelerini başyapıtlara dönüştürmek için gelen bir dizi büyük güncelleme ve iyileştirmeyle, artık daha fazla oyuncu eğlenceye katılabilir ve canlarının istediği gibi inşa edebilir. World of Wonder ayrıca oyuncuların becerilerini test edecek ve çeşitli gizli tuzakların yerleştirilmesine izin verecek yeni bir çok oyunculu platform yarış seçeneğine sahip olacak.

2.6 Güncellemesi ayrıca kilidini açıp keyfini çıkarmanız için ek yeni içerikler, ödüller ve kozmetikler içeren bir dizi Sezon 12 Döngü 4 güncellemesi sunar. Daha önce Royale Pass Ayı olarak adlandırılan bu sürümün Royale Pass Ace'i, yeni büyük ödüller, sezonluk görevler ve Dinoground'un lansmanına uygun olarak heyecan verici bir arka plan hikayesi getiriyor.

Son olarak, PUBG Mobile yakında dünyaca ünlü bir lüks motosiklet markasıyla bir ortaklık duyuracağından, oyuncular güncellemede daha sonra ek içerikler için uyanık olmalıdır! Pubg mobil özgür Uygulama mağazası ve Google Oyun Mağazadan indirilebilir.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Steam İndirimi: Battlefield, Dead Space ve daha fazlası!

Steam İndirimi: Battlefield, Dead Space ve daha fazlası!

Doom Eternal'ı hesap makinesinde 100 liraya oynadı!

Doom Eternal’ı hesap makinesinde 100 liraya oynadı!

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close