Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Nintendo Switch Pro’yu bekleyenlere kötü haber!

https://shiftdelete.net/wp-content/uploads/2022/08/Nintendo-Switch-Proyu-bekleyenler-icin-kotu-haber.jpg

Nintendo’dan gelen yeni bir rapor, Switch Pro’nun yakın zamanda gelmesinin pek mümkün olmadığını gösteriyor. Detaylar burada!

Uzun yıllar boyunca Nintendo Hakkında çeşitli rivayetler vardı. Bunların en ünlüsü, Nintendo Switch'in güncellenmiş bir versiyonu olan Switch Pro'nun piyasaya sürüldüğüne dair duyurulardı. Eğer bazı hayranlar Profesyonel'i Değiştir Model için büyük umutları vardı. Ancak tedarik sorunları donanım üretimini engellediği için yeni konsolun bu yıl piyasaya çıkması pek olası görünmüyor.

Nintendo Switch Pro önümüzdeki birkaç ay içinde gelmeyecek

Nintendo Switch ve halefi Nintendo Anahtarı OLEDYayınlandıktan sonra hayranlar konsolun geliştirilmiş sürümünü görmek için sabırsızlanıyor. Ancak Nintendo devam ediyor küresel çip sorunu ile mücadele etme Bu yüzden Switch Pro önümüzdeki birkaç ay Piyasada olma ihtimali çok düşük.

https://i0.wp.com/shiftdelete.net/wp-content/uploads/2022/08/Nintendo-Switch-Proyu-bekleyenler-icin-kotu-haber.jpeg?resize=1170%2C658&ssl=1

Nikkie'den gelen yeni bir rapora göre video oyunu devi, konsollarını yapmak için ihtiyaç duyduğu ürünleri tedarik etmekte zorlanıyor. Nintendo başkanı Shuntaro Furukawa bu konuyla ilgili açıklama yaptı. "Yıl sonu satış sezonuna hazırlanmak için genellikle yaz aylarında stok yaparız."


Popüler Nintendo konsolları için beklenen çözüm geldi

Popüler Nintendo konsolları için beklenen çözüm geldi

Nintendo Wii U ve 3DS mağazaları için yolun sonu göründü. Nintendo Wii U ve 3DS eShops için kapanış tarihi listelenmiştir.

Aynı zamanda Furukawa, şu anda üretim için gerekli bileşenleri alabileceklerinden emin olmadıklarını kaydetti. Raporlara göre, Nintendo mali yılın sonuna kadar hiç yeni model duyurusuBu imkansız görünüyor. Bunun yerine oyun devi, amacına ulaşmak için mevcut donanım ile elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacak.

Furukawa yaptığı açıklamada, üretse bile hepsini satabileceği konusunda iyimser olmadığını da söyledi. Bu nedenle, küresel yarı iletken tedarik sorunları endüstriyi alt üst ediyor.

https://i0.wp.com/shiftdelete.net/wp-content/uploads/2022/08/Nintendo-Switch-Proyu-bekleyenler-icin-kotu-haber.webp?resize=1170%2C658&ssl=1

Bununla birlikte, Nintendo Anahtarı ekipman satışı da geçen yıla göre azaldı. Bu sayıları artırmak için Switch Pro konsolu tam da ihtiyacınız olan şey olabilir. Ancak biraz daha beklemesi gerekecek.

Peki, bu konu hakkında ne düşünüyorsun? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Önde gelen bilim insanlarının katılımıyla gerçekleştirilecek olan Bioinfocongress II, 18 Mart'ta başlıyor.

Önde gelen bilim insanlarının katılımıyla gerçekleştirilecek olan Bioinfocongress II, 18 Mart’ta başlıyor.

269 ​​TL değerindeki Far Cry 6 kısa süreliğine ücretsiz!

269 ​​TL değerindeki Far Cry 6 kısa süreliğine ücretsiz!

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close