Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Microsoft, Mobil Oyun Mağazası İçin Geri Sayım Yapıyor!

Microsoft, Mobil Oyun Mağazası İçin Geri Sayım Yapıyor!

Oyun dünyasındaki yelpazesini genişletmek isteyen Microsoft, Xbox mobil oyun mağazası üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyor.

Microsoft, oyun sektöründe güçlenmek için planlarını oluşturdu. Activision Blizzard'ı satın alarak büyük bir atılım yapmak isteyen şirket, geniş bir arenaya sahip olan mobil dünya için de önemli girişimlerde bulunuyor.

Xbox Mobile Oyun Mağazası gelecek yıl gelebilir

Mobil oyun pazarındaki gücünü artırmak isteyen Microsoft'un bunu gerçekleştirmek için bir mobil mağaza oluşturmak istediği bir süredir konuşuluyordu. Şirketin CEO'su Phil Spencer, bu konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Buna göre, Xbox mobil oyun mağazası önümüzdeki yılın başlarında sahneye çıkacak.

Xbox Mobil Oyun Mağazası

iOS ve Android Mağazaya gelmesi planlanan mağazanın önünde bazı engeller bulunmaktadır. Spencer, şirketin henüz yönetim kurulu onayı almadığını söyledi. Ek olarak, şirketin Blizzard'ı satın alma girişimi şu anda Birleşik Krallık Rekabet ve Piyasa Kurumu (CMA) tarafından soruşturuluyor. Satın almanın Xbox'ın mobil oyun mağazası girişimini hayata geçirmesi bekleniyor.


Üstün Yapay Zeka: DALL-E Microsoft Bing'e Eklendi!

Üstün Yapay Zeka: DALL-E Microsoft Bing'e Eklendi!

DALL-E uzantısı, Microsoft Bing tarayıcısında görünür. Bing Image Creator ile yapay görüntüler çok daha hızlı oluşturulabilir.

İngiltere'de Microsoft ve Activision Blizzard arasındaki birleşme hala inceleme altında. Activision Blizzard'ın satın alınmasıyla birlikte Microsoft, Call of Duty: Mobile ve Candy Crush gibi oyunları da bünyesine katacak. Şirket, özellikle bu iki oyunla mobil pazarda söz sahibi olacağına inanıyor.

Xbox Mobil Oyun Mağazası

Ancak şirketin bu alanda güçlü rakipleri bulunuyor. Çoğu kullanıcının Google Play Store ve App Store'u uzun süredir kullandığı düşünüldüğünde bu alışkanlıkların kırılması oldukça zor olabiliyor. Microsoft'un rekabet edebilmek için popüler içerik ve kampanyalar oluşturması bekleniyor.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
pubg-mobile-vs-pubg-new-state-karsilastirmasi

PUBG Mobile kaç milyar kez oynandı? işte rakamlar

İndirimler Steam için işe yaradı!  İşte en çok satanlar

İndirimler Steam için işe yaradı! İşte en çok satanlar

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close