in ,

Nerede oturursanız oturun İngilizce öğreten Open English’ten Herkes İçin İngilizce Öğretme Kampanyası: 2 AL, 1 ÖDE!

Nerede oturursanız oturun İngilizce öğreten Open English'ten Herkes İçin İngilizce Öğretme Kampanyası: 2 AL, 1 ÖDE!
Online İngilizce dil kursu Open English, İngilizce öğrenmek isteyenleri memnun etmek için bir kampanya başlattı. 2 Satın Al 1 Öde kampanyası ile İngilizce öğrenmek isteyen herkes 1 kişi ücretini ödeyip bir akraba ile ders çalışabilir.

İngilizce öğrenme ihtiyacı her geçen gün artıyor ve bunun farkında olanlar İngilizce öğrenmenin yollarını buluyor. arıyorlar. İngilizceyi sıfırdan öğrenmek veya online kurslar aracılığıyla dilini geliştirmek isteyenler için önemli seçeneklerden biri. ingilizce aç Şimdi bu birçok kişinin dikkatini çekecek bir şey. kampanya başlamak.

Open English tarafından başlatılan kampanya, “2 AL, 1 ODEBuradan da anlaşılacağı gibi, kampanya kapsamında bir kişiye eğitim paketi alan bir kişi, dilediği bir kişinin İngilizce eğitimi almasını garanti altına almaktadır. iki katına çıktı.

Open English “1 fiyatına 2 tane al” kampanyasına katılmak çok kolay!

ingilizce aç

Halihazırda İngilizce öğrenmeyi düşünüyor ancak ne yapacağınıza karar veremiyorsanız, Open English BUY 2 SATIN AL 1 ÖDE kampanyasına başlayabilirsiniz. görüntüleyebilirsin. Kampanya detaylarını almak için yapmanız gereken tek şey burada Bağlantıdaki geri bildirim formunu doldurun. İngiliz yetkilileri aç en kısa sürede sizinle iletişime geçecektirgerekli bilgileri verecektir.

Neden Açık İngilizce?

Open English kullanıcılarına sunulan avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

  • ingilizce aç %100 çevrimiçi çalışan İngilizce kursu olarak size her yerde, her zaman eğitim alma fırsatı sunar. Tek ihtiyacınız olan internet bağlantısı olan bir bilgisayar.
  • Tüm Açık İngilizce öğretmenleri ana dil İngilizce Eğitimle ilgili uluslararası belgelere sahip kişiler. Böylece dili olması gerektiği gibi öğrenirsiniz.
  • Çevrimiçi dersler günün her saati ve haftanın yedi günü açık İngilizce olarak yayınlanır. İş arasında, tatilde, evde, toplu taşımada; kısaca internet nerede İngilizce öğrenebilirsin.
  • Open English’in birçok yenilikçi uygulaması vardır. Örneğin telaffuz aracı. Burada önce bir cümlenin doğru telaffuzunu dinler ve ardından o cümleyi söylerken sesinizi kaydedersiniz. Telaffuz aracı, hangi heceleri yanlış telaffuz ettiğinizi gösterir. sesler ve heceler Eğitim.
  • Open English ayrıca daha kişiselleştirilmiş bir eğitim isteyenler için özel dersler de sunmaktadır. Özel eğitmenler eşliğinde bu derslerde çevrimiçi görüntülü toplantı İlgilendiğiniz konuda ders alabilir ve eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.
  • ingilizce aç iş İngilizcesine adanmış kurs içeriği. Burada kariyerinize uygun yeni kelimeler öğrenirken konuşma kalıplarını da öğrenebilirsiniz.
  • ingilizce aç CEFR standartlarına göre Uygun eğitim alırsınız. Yani İngilizceyi sıfırdan öğrenebilirsin ya da temel seviyedeysen bir üst seviyeye geçebilirsin.
  • Ve son olarak, uluslararası İngilizce sınavları (TOEFL, IELTS, TOEIC), Open English, yüzlerce saatlik kurslar ve size bire bir sınava girme fırsatı veren özel bir bölüm içerir.

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Prime Gaming indiriminin son günü!

Prime Gaming indiriminin son günü!

Microsoft, üç yıllık bir Windows geliştirme döngüsüne giriyor: Windows 12 yolda mı?

Microsoft, üç yıllık bir Windows geliştirme döngüsüne giriyor: Windows 12 yolda mı?