in ,

Dışarı çıkmadan İngilizce öğrenebileceğiniz bir platform: Open English!

Dışarı çıkmadan İngilizce öğrenebileceğiniz bir platform: Open English!
Birçokları için büyük bir problem olan İngilizce, Open English ile hiç olmadığı kadar kolay öğrenilebilir. İşte kullanıcılarına online ortamda hizmet veren Open English’in faydaları…

Dünyanın her yerinden sohbet edebilirsiniz ingilizceBugün birçoğumuz için büyük bir sorun haline geldi. Bu durumda İngilizce öğrenmeye çabalıyoruz ve bazen çok para harcasak da istediğimiz sonucu alamıyoruz. Şimdi oturduğunuz yerden İngilizce öğrenebileceğiniz bir platformdan bahsedeceğiz: ingilizce aç

ingilizce aç, online İngilizce öğretimi sağlayan platformlardan biridir. Onlarca anadili İngilizce öğretmeni tarafından desteklenen bir platform, 7’den 70’e herkes Bu, İngilizce’yi istediğiniz şekilde öğrenmenizi sağlar. Peki, bu sektörde faaliyet gösteren onlarca firma varken Neden? Niye? Açık İngilizce tercih edilmeli mi?

İhtiyaçlarınıza göre 7/24 kullanabileceğiniz bir platform

ingilizce aç

Open English’in en çarpıcı özelliklerinden biri, 7 gün 24 saat kesintisiz çalışmasını sağlamak. Böylece istediğiniz zaman derslere katılabilirsiniz. Ayrıca bu platform, kullanıcının ihtiyaçlarına göre bir müfredat oluşturur. Yani isterseniz profesyonel İngilizce öğrenebilir, isterseniz günlük İngilizce eğitimi alabilir, isterseniz TOEFL, IELTS ve TOEIC’i seçebilirsiniz. uluslararası sınavlar Hazırlanabilirsiniz. Tüm bu eğitimlerin anadili İngilizce olan öğretmenler tarafından yapıldığını bir kez daha vurguluyoruz.

Bazen izlediğiniz dersleri anlamayabilirsiniz veya konuyu tam olarak öğrenemeyebilirsiniz. Buna çözüm üreten Open English firması, kullanıcılarına sunuyor. bire bir dersler öneriler. Bu sayede sorun yaşadığınız sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

çevrimiçi ingilizce

Açık İngilizce, İngilizce seviyeniz ne olursa olsun herkes içindir. en yüksek verimlilik sağlamaya çalışan bir platform. Bu nedenle, Open English’e kaydolduğunuz ilk andan itibaren, seviye yeterlilik sınavı için giriş yaptın. Bu sınav ile size uygun olan seviyeden başlayabilirsiniz.

Open English hakkında detaylı bilgi istiyorsanız, burada Verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Aşağıda Open English için hazırlanmış tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Overwatch 2 Çıkış Tarihi Açıklandı!  İlk oyunda hesaplar kapanacak mı?

Overwatch 2 Çıkış Tarihi Açıklandı! İlk oyunda hesaplar kapanacak mı?

Razer Edge 5G Taşınabilir Oyun Konsolu Açıklandı!

Razer Edge 5G Taşınabilir Oyun Konsolu Açıklandı!