in ,

İngilizceyi yaşadığınız yerde ana diliniz olarak öğrenmenizi sağlayan bir platform: Open English

İngilizceyi yaşadığınız yerde ana diliniz olarak öğrenmenizi sağlayan bir platform: Open English
Hayatımızın birçok alanında karşımıza çıkan İngilizce, hemen hemen herkesin bilmesi gereken bir dildir. Ancak İngilizce öğrenmek kolay değildir. Bunu bilen Open English, 7 gün 24 saat İngilizce bilen eğitmenleri yardımıyla ileri düzeyde İngilizce öğrenmenize yardımcı olacaktır.

Okul eğitiminize rağmen tüm dünyada rahatlıkla kullanabileceğiniz İngilizce öğrenin. basit değil. Çünkü özellikle konuşma dili alanındaki yetersizlikler, tüm kelimeleri ve kuralları bilseniz bile iletişimde sorunlara neden olabilir. şimdi sana Nerede oturuyorsun İngilizce öğrenmenizi sağlayacak bir platformdan bahsedeceğiz. Bu platform; ingilizce aç.

bugüne kadar 1 milyondan fazla Kullanıcıya ulaşan açık İngilizce, tamamen online eğitim vermesi, öğretmenlerinin ana dilinin İngilizce olması ve Cambridge Linguaskill sertifikası gibi avantajlarıyla dikkat çekiyor. Platforma katıldıktan sonra ne yapacaksınız? 15 dakikalık bir testle İngilizce seviyenizi ölçerek yurtdışındaki hayata hazırlanabilir ve uluslararası kabul görmüş dil sınavlarını başarı ile geçebilirsiniz.

%100 çevrimiçi Open English kullanıcılarına ne sunuyor?

ingilizce aç

Platformda 7 gün 24 saat her 30 dakikada bir çevrimiçi canlı dersler Kavradı. Ayrıca Open English eğitmenleri uluslararası eğitim sertifikalarına sahip anadili İngilizce olan kişilerden özel olarak seçilmektedir. Platformda eğitim alan kullanıcılar da ücretsiz olarak Cambridge Linguaskill sınavına girmeye hak kazanıyor. eğer isterlerse TOEFL, IELTS ve TOEIC Open English gibi uluslararası geçerliliği olan sınavlara hazırlanabilirler.

Open English’in faydaları bununla da bitmiyor. Platforma kaydolduktan sonra kullanıcılar whatsapp aracılığıyla Atanan danışmanları ile istedikleri zaman iletişime geçerek platform desteği alabilirler. Ayrıca Open English’te anadili İngilizce olan kişilerden bireysel dersler alabilirsiniz. Günlük İngilizcenin yanı sıra akıllı telefon ile bile iletişim kurabileceğiniz bir platformda. iş için de İngilizce öğrenebilirsin. Tüm bunlara ek olarak kullanışlı araçlarla birlikte sözlük, metin çeviri yardımcısı, hata bulucu ve dilbilgisi kılavuzu da kullanabilirsiniz.

İngilizce kursu çevrimiçi

ingilizce aç, CEFR Standartlara (Common European Framework of Reference for Languages) uygun İngilizce eğitimi sunan oyun programı ile İngilizce öğrenmeye de eğlence katıyor. Ayrıca etkileşimli videolardan ve ek alıştırmalardan da öğrenebilirsiniz. güçlendirebilirsin.

Open English’in geleneksel kurslardan farkı nedir?

  • Modern dijital teknolojiler bize birçok kolaylık sağlıyor. Open English’te bu teknolojileri kullanarak evde, işte veya dağda İngilizce kursu alabilir; Kısacası her yere götürüyor..
  • Geleneksel derslerde program bellidir, takip etmelisiniz. açık İngilizce boş zamanda İngilizce çalışabilirsin. Gece yarısı ya da sabah erken, fark etmez!
  • ingilizce aç Anadili İngilizce olan Eğitmenlerden dersler alarak akıcı bir şekilde İngilizce konuşmayı öğreneceksiniz. Geleneksel kurslarda İngilizce konuşan yabancı eğitmenlerle tanışmanız daha az olasıdır.
  • Açık İngilizce derslerinde dünyanın her yerinden farklı insanlarla tanışın ingilizce konuşma pratiğinizi (konuşma) ve dinleme yeteneğinizi geliştirebilirsiniz. Geleneksel kurslarda bu seçeneğiniz yoktur.
  • ingilizce aç istediğiniz İngilizce alanları çalışabilirsin. Binlerce saatlik kurs içeriğinden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Geleneksel kurslarda, programlarını takip etmelisiniz.
  • Open English’e internet bağlantınızın olduğu her yerden erişebilirsiniz. geleneksel kurslarda belirli yerlere git zorunlu.
  • Açık İngilizce platformunda tercüman, dilbilgisi aracı, telaffuz aracı ve daha fazlası Kullanabileceğiniz birçok yenilikçi uygulama var. Geleneksel derslerde bu tür uygulamalar erişemezsin.
  • Aylık olarak faturalandırıldığında geleneksel kurslara karşı İngilizce açın çok daha uygun fiyatlar sunuyor.

İngilizce öğrenmek, özel ve profesyonel yaşamınızı güçlendirmek istiyorsanız, burada bağlantı ingilizce açİletişim formunu doldurduktan sonra müşteri temsilcileri tarafından sizinle iletişime geçilecektir, ihtiyaçlarınıza göre Programları anlatacağım.

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Avatar için yeni bir oyun çıkıyor!  İşte çıkış tarihi

Avatar için yeni bir oyun çıkıyor! İşte çıkış tarihi

Orta Dünya'nın macerası başlıyor!  Yüzüklerin Efendisi oyun duyurusu

Orta Dünya’nın macerası başlıyor! Yüzüklerin Efendisi oyun duyurusu