Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Orta Dünya’nın macerası başlıyor! Yüzüklerin Efendisi oyun duyurusu

Orta Dünya'nın macerası başlıyor!  Yüzüklerin Efendisi oyun duyurusu

Private Division, Wētā Workshop ile Yüzüklerin Efendisi üzerinde çalışmaya başladığını sosyal medyadan duyurdu.

Orta dünya hayranları, The Rings of Power'ın Eylül ayında Prime Video'ya çıkması için gün saymaya devam ediyor. Bugün Private Division tarafından yapılan dağıtım birçok kişiyi heyecanlandırdı. Çünkü Yüzüklerin Efendisi oyunu resmen duyuruldu.

Yüzüklerin Efendisi ne zaman çıkacak?

Private Division tarafından bugün sosyal medya hesaplarında yayınlanan bir gönderide, Wētā Workshop ile ortaklık duyurdular ve Lord of the Rings için geliştirme sürecine başladılar. Ayrıca yeni yapımın serinin ilk oyunu olacağı da doğrulandı.

Yüzüklerin Efendisi oyunu

oyunÇıkış tarihi henüz belli değil. Ancak şirketin yayın takvimine baktığımızda Wētā Workshop tarafından geliştirilen Middle-earth oyununun 2024 yılında çıkacağına dair bilgiler var.


Amazon Türkiye'den ticaret ortaklarına yeni hizmet!

Amazon Türkiye'den ticaret ortaklarına yeni hizmet!

Amazon Türkiye, yeni Amazon Anlaşmalı Taşıyıcı Programı hizmetiyle ticaret ortaklarının işini kolaylaştırdı.

Özel departmandan yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

JRR Tolkien'in Orta Dünya'sının edebi evreninde yeni bir oyun seti yayınlamak için Weta Workshop ile ortaklık kurduğumuzu duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Gelecekte proje hakkında daha fazla şey paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!

Amazon, Yüzüklerin Efendisi serisine rekor kırdı!

Yüzüklerin Efendisi dizisinin galası 2 Eylül'de gerçekleşecek. Daha sonra, dünya çapında yalnızca Amazon Prime abonelerine açık olan Prime Video adlı bir dijital akış platformu aracılığıyla izleyicilerle buluşacak.

Bugün açıklanan bilgilere göre Amazon, Yüzüklerin Efendisi serisi için rekor bir meblağ ödeyecek. Sezon 1'in tek başına 465 milyon dolarlık bir bütçeye sahip olduğu söyleniyor. Ayrıca yayın haklarının satın alınması 250 milyon dolara mal oldu.

Serinin orijinal üçlemesinin toplam gişe koleksiyonu 2,92 milyar dolardı. Ancak, bu üç filmin toplam bütçesi 281 milyon dolar civarındaydı. Yani Amazon, yalnızca ilk sezon için 5 filme bütçe ayırıyor. Ayrıca anlaşma ile en az 5 sezon çekilecek. Üstelik ikinci sezon için sipariş çoktan açıklandı.

Dizinin görselleri ilk yayınlandığında insanların kafasında bazı soru işaretleri oluştu. Örneğin, goblinlerin, cücelerin ve elflerin sık sık çatıştığını biliyoruz. Sadece birkaç karaktere mi odaklanacağız yoksa burada onlarca, belki yüzlerce karakter mi göreceğiz gibi sorular vardı.

Ayrıca dövüş sahnesinin ön saflarında yer alan birkaç kişi dışında kalan karakterlerin bilgisayarlar ve yapay zeka yardımıyla mı oluşturulacağı yoksa her bir goblin aslında birer figüran mı olacak gibi sorular da var. veya uzun süreli makyaj yapan veya kıyafet giyen bir aktör

Aslında bugün ortaya çıkan bütçe ile tüm soru işaretleri ortadan kalktı. Çünkü ilk sezondan itibaren Amazon'un 5 sezon için ayırmayı planladığı bütçenin yarısını harcadığı ortaya çıktı. Yani fon olmayacak. Bu nedenle beklentiler çok yüksek bir seviyeye yükseldi.

Diğer film ve dizilerle karşılaştırma örneği olarak, son zamanlardaki Marvel filmleri ortalama 350 milyon dolara mal oluyor. Bir "Game of Thrones" dizisinin maliyeti yaklaşık 15 milyon dolardı. Bu, 8 bölümlük bir sezon için yaklaşık 120 milyon dolara eşittir.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
İngilizceyi yaşadığınız yerde ana diliniz olarak öğrenmenizi sağlayan bir platform: Open English

İngilizceyi yaşadığınız yerde ana diliniz olarak öğrenmenizi sağlayan bir platform: Open English

Xbox Game Pass Ağustos oyunları açıklandı

Xbox Game Pass Ağustos oyunları açıklandı

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close