Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Netflix bilgisayar oyununa el koydu!

Netflix bilgisayar oyunu

Kısa bir süre önce oyun bölümü oluşturan Netflix, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir iş ilanıyla ne kadar ciddi olduğunu bir kez daha gösterdi.

Netflix Dizileri, filmleri ve dizileri ile ön plana çıkmaktadır. Ayrıca, çeşitlidirler hareketli oyunlar Bunu sunan şirket, bu konudaki iddialarını artırmak istiyor. 2021 yılından bu yana abonelerine mobil oyun hizmeti de sunan şirket, şimdi daha büyük oyunlar için adımlar attı.

Netflix büyük ölçekli oyunlar için çalışmalara başlıyor

Son zamanlarda bir oyun departmanı Şirket, Netflix'i lanse ettikten sonra yaptığı son iş ilanıyla ne kadar ciddi olduğunu bir kez daha gösterdi. Popüler akış platformu, Los Angeles'ta "yepyeni bir AAA (yüksek kaliteli oyun)" başlatıyor. bilgisayar oyunuÇalıştıracak birini arıyor.

Bu pozisyona başvuran kişinin birinci ve üçüncü kişisi atış oyunlarıUnreal Engine üzerinde hızlı prototip oluşturma deneyimi ve sürekli geliştirmede "çevrimiçi" oyunlar tercih sebebidir. Ayrıca iş ilanında Netflix'e layık bir dünya inşa etmek' ayrıca vurgulanmıştır.


Twitter'ın telif hakkı sistemi bozuldu!  Netflix'e dön

Twitter'ın telif hakkı sistemi bozuldu! Netflix'e dön

Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Twitter'da ilginç şeyler olmaya devam ediyor. Son olarak, Twitter'ın telif hakkı sistemi bozuldu.

Netflix'ten bu konuda beklentiler oldukça yüksek. Netflix oyun bölümü NezaretChacko Sonny, eski yönetmen. Şirket ayrıca, aralarında Oxenfree'nin yaratıcısının da bulunduğu Helsinki'de bir stüdyo açtı. Akşam okulu stüdyosuDahil olmak üzere birçok geliştiriciyi bir araya getirdi.

Son zamanlarda Netflix, oyun geliştirmek için birçok girişimde bulundu. Yakın gelecekte önemli atılımlar bekleniyor. Şirket son zamanlarda çok popüler oldu. FPS oyunlarına Bir girişim olursa şaşırtıcı olmaz.

Netflix oyunu

Öte yandan, abonelerinin %1'inden bile azı şirketin mobil oyunlarına katılıyor. Öte yandan şirket, diğer platformlar için de geliştirme yapacak. oyunlar Öte yandan bu, Netflix'in daha fazla kişiye ulaşmasını ve çok para kazanmasını da sağlıyor.

Netflix son dönemde oyun sektörüne önemli yatırımlar yaptı. Şirketin yatırımları yakın gelecekte de devam edecek gibi görünüyor. Peki ya sen Netflix? bilgisayar oyunu Sektöre adım atma konusundaki düşünceleriniz nelerdir? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Steam oyunlarında inanılmaz fiyat artışı!

Steam oyunlarında inanılmaz fiyat artışı!

Yılın en iyi oyunu belli oldu!  (Altın Kumanda Çubuğu 2022)

Yılın en iyi oyunu belli oldu! (Altın Kumanda Çubuğu 2022)

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close