Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Nintendo Switch’in artan maliyetine rağmen iyi haber!

https://shiftdelete.net/wp-content/uploads/2022/08/Nintendo-Switchten-artan-maliyete-ragmen-sevindirici-haber-1.jpeg

Nintendo Switch başkanı, donanımın yüksek maliyetine rağmen fiyat artışı olmayacağını belirtti. Detaylar burada!

Enflasyon ve üretim maliyetleri sorunu dünya çapında birçok teknoloji şirketini etkilemiştir. Bunlardan biri de dünyada önemli bir yer tutan oyun konsolu. Nintendo Anahtarı oldu Son zamanlarda, şirket üretim maliyeti ile ilgili sorunlar yaşadı. Nintendo'nun başkanı, bu harcamalara rağmen herhangi bir ürün satmıyor. fiyat artışı Böyle bir planı olmadığını söyledi.

Nintendo, insanları fiyatlandırmaktan kaçınmak istiyor

bu aydan daha erken yarı iletken bileşenlerin eksikliği Switch satışları aracılığıyla yüzde 23 düştüğü ortaya çıktı. 2022 ve 2023 mali yıllarında kar yüzde 29 düşmesi bekleniyor. Nintendo başkanı Shuntaro Furukawaşirketin artan maliyetlerine rağmen fiyatları artırmayı planlamadığını açıkladı.

https://i0.wp.com/shiftdelete.net/wp-content/uploads/2022/08/Nintendo-Switchten-artan-maliyete-ragmen-sevindirici-haber-2.jpg?resize=1170%2C658&ssl=1

Buna rağmen Furukawa, Nintendo'nun "fiyatlardan kaçının" İstediğini söyledi. Ekipmanın üretim maliyetinin yüksek olmasına rağmen fiyat artışı olmayacağını söyledi. Ayrıca Nintendo Switch'in fiyatını "artan üretim ve nakliye maliyetlerini karşılayacak" şekilde ayarlama planının olmadığını da belirtti.


Nintendo Switch Pro'yu bekleyenlere kötü haber!

Nintendo Switch Pro'yu bekleyenlere kötü haber!

Nintendo'dan gelen yeni bir rapor, Switch Pro'nun yakın zamanda gelme ihtimalinin düşük olduğunu gösteriyor. Detaylar burada!

Üretim malzemeleri sıkıntısının ardından üretimi artırmaktan bahseden Furukawa, şunları söyledi: "Bu yazın ikinci yarısından itibaren toparlanma yolundayız" söz konusu Nintendo'nun mali yılı, 21 milyon anahtar Satışlarının iyi gittiğini de sözlerine ekledi. Ancak işlerin belirsiz olduğunu söyledi.

“Geniş bir müşteri kitlesine benzersiz eğlence sunmak için, insanları fiyatlandırmaktan kaçınmak istiyoruz. Rekabet, dünyadaki eğlence çeşitliliğidir ve biz her zaman sunduğumuz eğlencenin değeri açısından fiyatlandırmaya bakarız."

https://i0.wp.com/shiftdelete.net/wp-content/uploads/2022/08/Nintendo-Switchten-artan-maliyete-ragmen-sevindirici-haber-3.jpg?resize=1170%2C658&ssl=1

Irija Furukawa, Switch'in OLED modelleri en az karlı Switch olmaya devam edeceğini duyurdu. Bunun sadece hava yoluyla değil, deniz yoluyla da nakliye maliyetlerinin artmasına katkı sağlamadığını da paylaştı. Yapılabilecekler hakkında şu sözleri kullandı:

"Ne yapabiliriz diye düşünüyoruz. Zayıf bir yen, satışlarımızın çoğu denizaşırı ülkelerden geldiğinden Nintendo için bir avantaj olarak görülebilir. Ama yurt dışı tanıtım ve personel giderlerimiz de artıyor. Buna karşı koymak için, para birimlerinde daha fazla hisse senedi satın alıyoruz."

https://i0.wp.com/shiftdelete.net/wp-content/uploads/2022/08/Nintendo-Switchten-artan-maliyete-ragmen-sevindirici-haber-1.jpg?resize=1170%2C658&ssl=1

Devam eden yarı iletken sıkıntısına gelince, Furukawa durumun bu yazın ikinci yarısında düzeleceğine inanıyor. Ancak gelecekle ilgili net bir şey söylenemez diyor.

Peki Nintendo'nun fiyat artışı hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
PUBG: Battlegrounds çılgınlığı devam ediyor: Oyuna katılım rekoru!

PUBG: Battlegrounds çılgınlığı devam ediyor: Oyuna katılım rekoru!

Marvel's Spider-Man Remastered'a harika bir başlangıç!

Marvel’s Spider-Man Remastered’a harika bir başlangıç!

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close