in ,

ODTÜ Verimlilik Topluluğu’nun Yönetim ve Mühendislik Günleri başladı!

ODTÜ Verimlilik Topluluğu'nun Yönetim ve Mühendislik Günleri başladı!
ODTÜ Verimlilik Topluluğu tarafından düzenlenen Yönetim ve Mühendislik Günleri, sektör devlerinden profesyonellerin katılımıyla 10 Mart’ta başladı. Etkinlik 12 Mart’ta sona erecek.

Kariyerinde ilerlemek isteyen öğrencileri, sektör devlerini ve profesyonelleri bir araya getiren etkinliklerden biri olan Yönetim ve Mühendislik Günleri bu yıl da değerli konuklarla gerçekleşiyor. Bugün üç günlük etkinliğin ilk günüydü. 12 Mart’a kadar sürecek.

Üyelerinin her biri sektörün önde gelen şirketlerinden biridir. üst düzey yöneticilerin ilham verici hikayeleri Seminerler, paneller, söyleşiler ve çevrimiçi lobi gibi etkinliklerin de yer alacağı Yönetim ve Mühendislik Günlerini herkes ücretsiz olarak ziyaret edebilir.

Katılımcılara sertifika verilecek

Dileyen herkes burada oluştur Katılımcılar ayrıca etkinlikte yer alabilirler. Ayrıca sertifika verilecektir.. Öğrenciler hem iş dünyasından profesyoneller hem de şirketlerle bağlantı kurma ve kariyerlerine yön verme fırsatı bulacaklar; Ayrıca bir üyelik sertifikası alacaksınız.

loreal, Garanti, Kordsa, Otokoch, Arçelik, Nestle, Henkel, Abdi İbrahim, AselsanBSH, Unilever, Colgate, BAT, Armut gibi sektörün önde gelen firmalarının üst düzey yöneticilerinin katılacağı etkinliğin detaylarıyla tanışmak isterseniz, buraya tıklayarak Etkinlik web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Resident Evil 9 geliyor!  Geçmişi ve varış noktası kullanılabilir hale geldi

Resident Evil 9 geliyor! Geçmişi ve varış noktası kullanılabilir hale geldi

Amazon Prime Gaming Ağustos 2022 Oyunları Açıklandı!

Amazon Prime Gaming Ağustos 2022 Oyunları Açıklandı!