in ,

PDF’leri Hızlı ve Kolayca Düzenlemek için 6 Program

PDF'leri Hızlı ve Kolayca Düzenlemek için 6 Program
En kritik anlarınızda PDF’leri hızlı ve kolay bir şekilde düzenlemenize olanak tanıyan en iyi PDF düzenleyiciler listemizdeki en iyi 6 programı bir araya getirdik. Özellikle günlük iş hayatımızda işlerimizi çok daha kolaylaştıracak bu uygulamalar hakkında bilgi almak için aşağı kaydırın.

Hem okul hayatımızda hem de iş hayatımızda PDF dosyalarına çok yakın durabiliriz. Bu bazen bir PDF oluşturmamızı gerektirir ve bazen de mevcut bir PDF’yi düzenlememizi gerektirir. Tam da bu gibi durumlarda size gelen PDF dosyasını hızlı ve kolay bir şekilde düzenlemenizi sağlayan sizin için en uygun araç. PDF düzenleme yazılımı Hangi soruya cevap verdik? İşlevleri itibariyle birbirinden kolayca ayrılan bu uygulamaların temelinde baktığımızda PDF düzenleme görüyoruz.

PDF düzenlemek, yeni bir PDF oluşturmak, var olan bir Word dosyasını PDF’e dönüştürmek karmaşık görünse de oldukça basittir. Günümüz ofis uygulamalarının daha sade bir arayüze ve işlevselliğe sahip olması ve birkaç adımda kolayca işimizi halledebilmemiz bize çok zaman kazandırıyor. İş ya da okul hayatında bu tür şeylerle sık sık karşılaşıyorsanız en basit uygulamaları kullanmanız sizin için çok daha önemli olacaktır. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan ücretsiz PDF düzenleme yazılımı Gelelim listemize.

Öncelikle şu soruyu cevaplamamız gerekiyor: Bir PDF’de nasıl değişiklik yapabilirim?

İş

PDF düzenleme yazılımı listemize geçmeden önce, PDF’yi düzenle İsteyen kullanıcılar için çok önemli bir noktaya değinmemiz gerekiyor. Bir PDF’yi düzenlemeden önce, düzenlemek istediğiniz PDF dosyası hakkında bazı bilgilere sahip olmanız gerekir. Bunlardan en önemlisi PDF’in aslında bir dosya olarak hazırlanmış olmasıdır. Yani önce Word olarak hazırlanan daha sonra PDF’e dönüştürülüp size gönderilen dosyaları düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda PDF formatında hazırlanan dosyaları gerekli koşulları sağlamak kaydıyla düzenleyebilirsiniz. Fakat görsel olarak PDF eklemek ve size gönderilen PDF dosyasını düzenlemek oldukça zor diyebiliriz. PDF’in içeriği sadece görsellerden oluştuğu için düzenlemeniz çok daha zor olacaktır.

En İyi PDF Düzenleme Yazılımı:

  • Adobe Acrobat
  • PDFBasit
  • KüçükPDF
  • PDF’i seviyorum
  • Toplantı
  • PDF şeker

En iyi ve en ünlü: Adobe Acrobat

Adobe Acrobat

Tasarım, video düzenleme, efektler, yazılım, düzenleme ve daha fazlasında bir Adobe uygulaması var. Adobe, bilgisayar tarafında çalışmalarını oldukça başarılı bir şekilde sürdürüyor ve bunlardan en önemlisi Adobe Acrobat diyebiliriz. PDF dosyalarını oluşturmayı, göndermeyi ve kaydetmeyi kolaylaştıran bu program, PDF tarihindeki en önemli uygulamalardan biridir. O sırada hiç kullanmamış olsanız bile bilgisayarınızda Adobe Acrobat olduğundan eminiz. Özellikle kapsamlı özellikleri nedeniyle Adobe Acrobat’ın tercih edilebilir olduğu söylenebilir. Sadece PDF dosyaları oluşturmak veya düzenlemek için bir program değil, birçok farklı özellik sunuyor.

PDF’yi birkaç adımda düzenleyin: PDFBasit

pdfbasit

Diğer PDF düzenleme aracımız PDFBasit. Bu araç sayesinde kolayca PDF düzenleyebilir, başta Word, Excel, PowerPoint olmak üzere birçok dosyayı kolayca PDF’e dönüştürebilirsiniz. Yalnızca PDF düzenleme değil, diğer formatlardaki dosyalardan yeni bir PDF oluşturmanıza olanak sağlayan bir program, PDF ile çok pratik bir şekilde çalışmanıza olanak tanır. Bu, bugün PDF’yi çok hızlı bir şekilde düzenlememizi ve zamandan tasarruf etmemizi sağlıyor.

Günde bir kez kullanabilirsiniz: KüçükPDF

küçük pdf

Başka bir ücretsiz PDF editörü KüçükPDF alet. Bu araçla, PDF dosyasını günde bir kez ücretsiz olarak düzenleyebilir, dosyayı PDF’ye veya PDF’yi dosyaya dönüştürebilirsiniz. Düzenlemek istediğiniz dosyayı yükledikten birkaç saniye sonra araç, PDF dosyasını kolayca tarayacak ve sizin için düzenlenebilir hale getirecektir. Bundan sonra, PDF’yi kolayca düzenlemeye başlayabilirsiniz. Küçük PDF’de epeyce araç var. Fakat ne yazık ki bu araçlara erişmek için belli bir lisans ücreti ödemeniz gerekiyor.

Bulut depolama alanınızdan aktarın: iLovePDF

iLovePDF

Dilerseniz bilgisayarınızdan, dilerseniz Dropbox veya Google sürücü PDF’lerinizi doğrudan buluttan yüklemenizi ve hızlı bir şekilde düzenlemeye başlamanızı sağlayan bir PDF düzenleme yazılımı. iLovePDFkullanabileceğiniz çevrimiçi araçlardan biridir. iLove PDF’e erişmek için herhangi bir program indirmenize gerek yok çünkü iLove PDF, özellikle çok basit düzenlemeler için kolayca kullanabileceğiniz bir araç. Sitede ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Hem çevrimiçi hem de programlı olarak düzenleyebilirsiniz: Toplantı

Güle güle

Adobe Acrobat ile tamamen aynı olmasa da çok kapsamlı bir PDF düzenleme programı. Toplantı, PDF dosyalarını program aracılığıyla veya web sitesinde kolayca düzenlemenizi sağlar. Sejda ücretli bir uygulama olmasına rağmen belli bir sayfa sayısı ve dosya boyutuna kadar online ve ücretsiz olarak işlem yapmanızı sağlar. Sejda aracını kullanmak için üstün becerilere ihtiyacınız yok. Oldukça hafif ve basit bir arayüz ile PDF ile yapmak istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz. Bu, en iyi PDF düzenleme yazılımı listesinde yer almayı bir ayrıcalık haline getirir.

Chrome uzantısı var PDFŞeker

PDF şeker

Listemizdeki son program Google Krom eklenti ile PDF’yi hızlı bir şekilde işlemenizi sağlar. PDFŞeker alet. iLove PDF’de olduğu gibi, bulut dosyalarınızı bu araca kolayca ekleyebilir ve düzenlemeye başlayabilirsiniz. Birkaç dakika içinde indirdiğiniz PDF dosyasını istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Gereksiz kısımları çıkarma, yeni resim veya metin ekleme, altını çizme, çizme gibi özellikler sunan PDFCandy, PDF’yi hızlı ve kolay bir şekilde düzenlemenizi sağlayan araçlardan biridir.

hızlı ve kolay bir şekilde kullanabileceğiniz 6 En İyi PDF Düzenleme Yazılımı Bir liste yaptık. PDF düzenleme günümüz iş ve okul hayatındaki en önemli konulardan biridir. Özellikle iş yapıyorsanız, PDF’yi oldukça hızlı bir şekilde düzenleyebilmeniz gerekir. Çünkü zaman sizin için çok önemli olacak. Üniversite öğrencisiyseniz ve bir proje geliştirmeniz gerekiyorsa bunun gibi bir PDF düzenleme yazılımı çok işinize yarayacaktır. Hangi PDF düzenleme programlarını kullanıyorsunuz? Yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Ödüllü 2022 girişim düzeni, fikirlerin başladığı ve girişimlerin gerçekleştirilmeyi beklediği yerdir!

Ödüllü 2022 girişim düzeni, fikirlerin başladığı ve girişimlerin gerçekleştirilmeyi beklediği yerdir!

Xbox Game Pass Kasım Oyunları Açıklandı!  İşte dev bir liste

Xbox Game Pass Kasım Oyunları Açıklandı! İşte dev bir liste