in ,

Ödüllü 2022 girişim düzeni, fikirlerin başladığı ve girişimlerin gerçekleştirilmeyi beklediği yerdir!

Ödüllü 2022 girişim düzeni, fikirlerin başladığı ve girişimlerin gerçekleştirilmeyi beklediği yerdir!
Yıldız Teknik Üniversitesi Girişimcilik Kulübü tarafından düzenlenen uzun soluklu fikir ve girişimcilik yarışması Startup Mockup başlıyor.

Başlatma düzenişimdilik gerçekleşmemiş fikirleri olan girişimciler Açık ofis, kuluçka öncesi, mentorluk, kamp programı, sanal ofis gibi geniş bir yelpazede ödüller sunan başarılı bir girişimcilik yarışması. Yıldız Teknik Üniversitesi Girişimcilik Kulübü tarafından bu yıl da gerçekleştirilen bu uzun soluklu yarışmada katılımcıları birçok ödül bekliyor.

Fikir ve Girişimcilik olmak üzere iki farklı kategoride projelerin değerlendirileceği bu yarışmada katılımcılar, projelerinizi ve fikirlerinizi hayata geçirin. Pek çok ödül yardım etmeyi bekliyor. Bu ödülleri almak için üç ay sürecek bir değerlendirme aşamasını tamamlamanız gerekir.

Finalde 7 fikir ve 7 girişim sunulacak.

Başlatma düzeni

Mentor aradığınız bir girişiminiz, hayata geçirmek istediğiniz bir fikriniz varsa Startup Mockup’a katılabilirsiniz. Yarışmada girişimciler fikir ve girişimcilik olmak üzere iki farklı kategoride ve 3 ay boyunca değerlendiriliyor. Değerlendirmenin ardından Startup Mockup son aşamaya geçecektir. Sunulmayı hak eden 7 fikir ve 7 girişimfinale kadar olan süreçte çeşitli eğitimler ve mentorluk desteği alma hakkına sahiptir.

Başvuru süresi 15 Nisan’a kadar uzatılan bu keyifli ve verimli yarışmaya siz de katılmak isterseniz; detaylı bilgiye burada Yıldız Teknik Üniversitesi için tıklayınız. instagram hesabınızdan.Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Google Play oyunları 8 ülkede daha kullanılabilir!

Google Play oyunları 8 ülkede daha kullanılabilir!

PDF'leri Hızlı ve Kolayca Düzenlemek için 6 Program

PDF’leri Hızlı ve Kolayca Düzenlemek için 6 Program