Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Petrolig Games, yeni teknolojiye ve oyuncu deneyimine yatırım yapıyor

Petrolig Games, yeni teknolojiye ve oyuncu deneyimine yatırım yapıyor

Petrolig Games, oyun endüstrisinde yeni teknolojiye ve oyuncu deneyimine yatırım yapmaya devam ediyor.

Petrol Ofisi'nin yüzde yüz iştiraki olan teknoloji ve oyun şirketi Petrolig Games, oyun sektöründe yeni teknolojilere ve oyuncu deneyimlerine yatırım yapmaya devam ediyor. 3 milyonu aşan oyuncusuyla Türkiye Süper Ligi'ne özel ilk ve en popüler fantezi futbol oyunu Petrol Ofisi, sosyal lig yatırımlarına devam ederken daha geniş bir oyuncu kitlesine ulaşmayı hedefliyor. Detaylar burada…

Petrolig Games yeni teknolojilere yatırım yapıyor

Petrol Ofisi CEO'su Mehmet Abbasoğlu konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Türkiye, oyun şirketleri için büyük bir potansiyele sahip. Futbol, ​​ülkemizde geniş bir kitlenin katıldığı en popüler sporlardan biridir. Biz de bu potansiyelin mümkün olduğunca verimli kullanılması gerektiğine inanıyoruz. Hedefimiz; Teknolojiye yaptığımız yatırımı sürdürerek oyun teknolojisinde öncü olmak.”

Petrolig Games, Türkiye Süper Ligi'ne özel ilk ve en popüler fantezi futbol oyunu Petrolig Ofisi Social League'i geliştirerek ülkemizde oyun sektörüne yatırım yapmaya ve büyümeye devam etmeyi hedefliyor.


Xbox oyuncularına darbe!  Fiyatlar yükselecek

Xbox oyuncularına darbe! Fiyatlar yükselecek

Xbox Game Pass ve Series X/S yükselişte. Xbox yöneticisi Phil Spencer, fiyatların bu tarihten sonra artacağını söyledi.

Petrol Ofisi iştiraki olarak, teknoloji ve dönüşüme odaklanan şirket, önümüzdeki dönemde mobil eğlence ve teknoloji alanında daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor. Yapısı yetenek ve gelecek odaklı olan Petrolig Games, bağımsız bir yönetim ve operasyon ekibine sahiptir.

2019 yılında kurulan şirket, sektördeki performansını artırmak, daha fazla futbolsevere ulaşmak ve Petrol Ofisi Sosyal Ligi'ni çok daha güçlü ve dinamik hale getirmek için çalışmalarına devam ediyor.

Yakıt endüstrisindeki liderlikten oyun endüstrisindeki liderliğe

Petrol Ofisi CEO'su Mehmet Abbasoğlu, Petrol Ofisi Sosyal Ligi'nin başarısını destekleyerek Petrolig Games'i akaryakıt sektörünün yanı sıra oyun sektöründe de lider konuma getirmeyi hedeflediklerinin altını çizerek, “Ülkemizde oyun sektörü hızla büyümeye devam ediyor. ve Türkiye'nin ciddi bir potansiyeli var.

Bu potansiyeli en verimli şekilde kullanarak ekosistemi genişletmek için yatırımlarımıza devam ediyoruz. Teknoloji ve oyun alanında daha geniş bir kitleye ulaşmamızı sağlayacak fırsatları değerlendiriyoruz."

Futbolun Türkiye'nin en popüler sporlarından biri olduğunu vurgulayan Abbasoğlu, "Futbolun bu potansiyeli oyun şirketlerine büyük fırsatlar sunuyor. Bu potansiyelin mümkün olduğunca verimli kullanılması gerektiğine inanıyoruz.

Yakın gelecekte ülkemizin Silikon Vadisi gibi bir yapıya sahip olması oldukça olasıdır. Devletimizde böyle bir oluşumun oluşması hem ekonomiye hem de istihdama önemli katkı sağlayacaktır. Bu konuda öncü kuruluşlardan biri olarak hem ekonomiye hem de istihdama katkı sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

Bu istihdam yaratmaya devam edecek

Petrolig Games CEO'su Boursin Kafer, “Şirketimiz çok hızlı büyüyor. Ekibimizi hızla genişletmeyi planlıyoruz, bugün 50 kişilik bir ekiple çalışıyoruz. Yıl sonuna kadar bu istihdam rakamını 70 kişiye çıkarmayı hedefliyoruz. Petrolig Ofisi Sosyal Ligi, 2019 yılından itibaren Petrolig Games kapsamında büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.”

Petrol Ofisi Social League'in teknoloji ve işbirliklerine yaptığı yatırımlar sayesinde dünyanın en gelişmiş fantezi futbol oyunu olarak öne çıktığını anlatan Kafer, “Oyunu her sezon oyuncularımız için daha da keyifli hale getiren iyileştirmeler yapma geleneğimiz var. Petrol Ofisi Sosyal Lig, bu sezon eklediğimiz yeni özelliklerle sadece fantastik bir futbol oyunu değil, oyunculara futbolla ilgili güncel içerikler sunan, hatta maçları canlı izlemenize, oyuncuların iletişim halinde kalmasına olanak sağlayan bir platformdur. birbirleriyle buluşturmakta ve bu yenilikçi özelliklere her geçen gün yeni özellikler eklemektedir. yaptık

Teknoloji ve işbirliğine yaptığımız yatırımlarla Sosyal Lig'i bir üst seviyeye taşıdık. Dünyanın en büyük futbol veri sağlayıcısı OPTA, Club Association ve dünyanın en büyük futbol dergisi FourFourTwo ile stratejik işbirliğimiz devam ediyor."

Yakın dönem hedeflerini de paylaşan Burçin Kafer, “Petrolig Games'in daha da büyümesini sağlamak için mevcut oyun modelleri, teknoloji yatırımları ve trendleri dikkate alarak yeni oyun üzerinde çalışmaya devam ediyoruz. Oyun sektörüne ilgi duyan ve yeni teknolojiler geliştirme alanında çalışacak yetenekleri bünyemize katmaya devam edeceğiz. Petrol Ofisi Sosyal Ligi'nde 2022-2023 sezonu sonunda hedefimiz 500.000 oyuncuya ulaşmak. 5 yılda 9 milyondan fazla futbol taraftarına ulaşmayı hedefliyoruz."

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Epic Games'in ücretsiz oyunları duyuruldu!

Epic Games’in ücretsiz oyunları duyuruldu!

Binance Türkiye'nin "Ücretli Staj Programı" Başladı: İşte Başvuru Koşulları

Binance Türkiye’nin “Ücretli Staj Programı” Başladı: İşte Başvuru Koşulları

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close