Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

PlayStation’dan Xbox’a! Dev stüdyoyu satın aldı

PlayStation'dan Xbox'a!  Dev stüdyoyu satın aldı

PlayStation, Bungie için 3.6 milyar dolar ödedi. Destiny ve Halo serilerini geliştiren Bungie, artık PS Studios’un bir parçası.

SonyMicrosoft'un Bethesda ve Activision Blizzard gibi stüdyoları satın almasına karşı sessiz kalmıyor. PlayStation üreticisi, geçtiğimiz günlerde PlayStation Studios ekibine birçok farklı stüdyonun eklenmesiyle dikkatleri üzerine çekti. Sony sonunda Kader ve hale serinin arkasındaki stüdyo Bungie'yi o satın aldı

Sony, Destiny geliştiricisi Bungie'yi 3.6 milyar dolara satın alıyor

Geçen yıl ev markası ve Uncharted stüdyosu Bluepoint'i PlayStation Studios, oyun ekibini geliştirmeye devam ediyor. Sony'den resmi bir açıklama ileDestiny serisinin geliştiricisi Bungie 3.6 milyar dolara satın alındı onaylı

1991 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde kurulan Bungie oyun stüdyosu, özellikle Xbox için efsanevi Halo oyun serisinin geliştirilmesiyle ünlüdür. Bungie tarafından geliştirilen Halo oyunları arasında Merhaba 2, Merhaba 3 ve Halo: Ulaşmak mevcut. Ancak şirketin en çok tanınan oyunları şüphesiz Kader ve kader 2.


The Boys yeni bir seriyle geliyor!

The Boys yeni bir seriyle geliyor!

Amazon Prime Video'nun en popüler dizilerinden biri olan The Boys'un bir spin-off dizisi var. Dizi genç süper kahramanlara odaklanacak.

Stüdyonun aktif olarak yeni bir oyun üzerinde çalışıp çalışmadığı belli değil. Ancak Destiny 2, uzun süredir online oyun sektöründe popülerliğini koruyor ve yıllardır içerik güncellemeleri alıyor. Pek çok kişi Bungie ve PlayStation Studios'un bundan sonra ne yapacağını merak ediyor.

Sony Interactive Entertainment'ın eski başkanı ve CEO'su Jim Ryan, Mart 2026'ya kadar 10'dan fazla yeni çevrimiçi oyun iyileştirme arzusunu dile getirdi. Yani Destiny serisi, PlayStation'ın geleceğinin önemli bir parçası olacak.

Microsoft'un büyük ölçekli satın almalarına karşı daha stratejik adımlar atmak PlayStation Stüdyolarıgün geçtikçe büyümeye devam ediyor. İlginçtir ki, satın aldığı her stüdyo farklı platformlar için oyunlar üretti. Bungie oyunları bundan böyle PlayStation'a özel Olup olmayacağı bilinmiyor.

Peki, PlayStation ve Bungie arasındaki anlaşma hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Sony doğru hamleyi yaptı mı? Düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
EA'dan iki popüler oyun için ücretsiz DLC!

EA’dan iki popüler oyun için ücretsiz DLC!

Subway Surfers mobil oyun pazarına damgasını vurdu!

Subway Surfers mobil oyun pazarına damgasını vurdu!

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close