Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

PUBG Mobil Yasaklandı mı? Çin hükümeti Tencent’i satın alıyor

PUBG Mobil Yasaklandı mı?  Çin hükümeti Tencent'i satın alıyor

Çin hükümeti, Tencent Holdings’in ortağı olacak. PUBG ve Call of Duty Mobile gibi oyunlar Batı ülkelerinde yasaklanmış olabilir.

Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden biri Tencent Holdingsİlginç bir yatırım olabilir. Çin hükümetinin Tencent'in bir kısmını satın alarak ortak olmak istediği bildiriliyor. Bu yatırım Tencent'e ait. Pubg mobil ve Görev Çağrısı: Mobil batılı ülkelerde oyun gibi oyunların yasaklanmasına yol açabilir.

Çin hükümeti Tencent Holdings'in ortağı olacak

Çin hükümetinin ülkenin en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Tencent'ten hisse satın alacağı açıklandı. Asya ülkesi, şirketten "altın payAltın hisse satın alarak yönetim kurulunda oy hakkına sahip olmak istediği bildirildi.

Financial Times'ta Bu hisseler, ülkenin düzenleyici kurumuna önemli ticari kararlarda oy kullanma fırsatı verecek. Altın rezervleri şirketin sadece yüzde birini oluştursa da, "altın" Çin hükümetinin birçok konuda söz sahibi olmasını sağlayacak.


Sony Açıkladı: İşte En Çok İndirilen PlayStation Oyunları!

Sony Açıkladı: İşte En Çok İndirilen PlayStation Oyunları!

Sony, geçtiğimiz ay PlayStation için en çok indirilen oyunların listesini açıkladı. Listede PS4, PS5 ve PS VR için popüler oyunlar yer alıyor.

Çin hükümetinin hamlesi, ülkede faaliyet gösteren teknoloji devlerinin denetimini sıkılaştırma çabalarının bir parçası olarak görülüyor. Tencent'in altın hisselerinin satın alınmasının ortaklarını ve yürüttüğü oyunları etkileyeceği söyleniyor.

Çin hükümetinin Tencent'e müdahil olmasının Batı ülkelerinde hoş karşılanmayacağına inanılıyor. Bu nedenle PUBG Mobile ve Call of Duty: Mobile gibi popüler oyunların distribütörü olan Tencent, bu ürünleri başka bir şirkete devretmek zorunda kalabilir.

Youtube videosu

SDNShiftdelete.net

PUBG Mobile 2.3 güncellemesi çıktı!

2.3 Güncellemesinde Lionel Messi, PUBG MOBILE Global Chicken Cup'ın kaptanlığını yapacak ve oyuna dahil olmak isteyen oyuncular için tonlarca ödülün yanı sıra harita değişiklikleri getirecek. Yarından itibaren satışa sunulacak bir işbirliği gömleği de dahil olmak üzere özel ödüller kazanmak için Messi'nin etkinliğine davet edilmeyi unutmayın.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
hogwarts legacy sistem gereksinimleri

Hogwarts Legacy sistem gereksinimleri güncellendi!

2022'nin en çok satan oyunu belli oldu!

2022’nin en çok satan oyunu belli oldu!

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close