Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

PUBG Mobile 2.2 güncellemesi çıktı! İşte yenilikler

PUBG Mobile 2.2 güncellemesi çıktı!  İşte yenilikler

PUBG Mobile 2.2 güncellemesinde oyuncular, Noosa haritasında tropik bölgeleri keşfederken güncellenen Erangel haritasında savaşabilecekler.

Pubg mobil2.2 güncellemesi çıktı. oyunBu güncellemede oyuncular, yeni Noosa haritasında tropik bölgeleri keşfederken güncellenen Erangel haritasındaki yeni konumlarda savaşabilecekler. Oyuncular, Döngü 3 Sezon 8 ve Royale Pass Ay 15'in bir parçası olarak tonlarca yeni kozmetik ürününün kilidini açıp kullanarak heyecan verici yeni Ön Cephe oyun modunu deneyimleyebilecekler.

2.2 sürümünde oyuncular eğlence, keşif ve savaş için yeni bir harita olan Nusa ile tanışacaklar. Noosa, tropik bölgelerde bulunan 1x1 km'lik bir adanın yeni bir turist haritasıdır. Küçük bir harita olduğu için maçlar Erangel veya Livik gibi haritalardan çok daha hızlı bitiyor ve bu da oyunu daha heyecanlı kılıyor.


PUBG: Battlegrounds çılgınlığı devam ediyor: Oyuna katılım rekoru!

PUBG: Battlegrounds çılgınlığı devam ediyor: Oyuna katılım rekoru!

PUBG: Krafton tarafından oluşturulan Battlegrounds, mobil oyunlar listesinin başında yer almaya devam ediyor.

PUBG Mobile 2.2 güncellemesi neler sunuyor?

Noosa, silahlı çatışmaların yaşandığı bir yer olmasına rağmen, görülecek çok güzel yerleri ve manzarası olan bir adadır. Bir sonraki atışlara hazırlanan oyuncular kısa bir mola vererek bu güzelliklerin tadını çıkarabilirler.

Nusa ayrıca, hayatta kalan takım arkadaşları varsa, erken elenen oyuncuların bir maça yeniden katılmalarını sağlayan yeni bir Süper Çağırma mekaniği ekler. Tek oyuncular otomatik olarak yeniden doğar.

Yeni harita, Telepak Town yüksek apartman dairesindeki asansöre kadar tüm alan boyunca uzanan bir havai hatta hızlı bir şekilde gezinmenin bir dizi yeni yolunu içeriyor. Nusa ayrıca Tactical Crossbow ve NS2000 Shotgun gibi yeni silahlarla geliyor. Ayrıca oyuncular, olağanüstü stabiliteye sahip, manevra kabiliyetine sahip iki kişilik bir araç olan yeni bir ATV'yi kullanabilecekler.

Erangel'in bir dizi güncellemesi var

Yeni haritanın yanı sıra oyuncuların favorilerinden Erangel'e de güncellemeler geliyor. Erangel haritasında bir ilk olan PUBG MOBILE 2.2 güncellemesi ile hastane binaları ve Mylta Power, malzeme bulmayı kolaylaştıracak şekilde güncellendi.

Erangel'e biri Rancho bölgesinin güneybatısında ve diğeri Sosnowka askeri üssünün güneyinde olmak üzere iki yeni liman eklendi. Vapur iskelesinin görsel tasarımı da güncellenecek. Güncelleme ayrıca yeni bir hava olayı olarak eklenen bir gökkuşağını, Erangel'de görünecek bir hızlı mağazayı, oyuncuların araçlarına yakıt ikmali yapabilecekleri benzin istasyonlarını, bir bisiklet kulübesini ve 3 farklı sandık tipine sahip yeni özel tedarik sandıklarını içerir: tıbbi eşyalar. , askeri malzemeler. oyuna getiriyor.

PUBG MOBILE güncellemesi 2.2, oyuna yaklaşmakta olan Ön Cephe Modunu ekler. Bu heyecan verici yeni oyun modu, oyunculara Erangel, Livik ve Noos'ta yeni yeteneklerin yanı sıra daha hızlı savaş, harita değiştirme ve daha sık düşman karşılaşmaları sağlar.

Oyunları analiz etme, materyalleri takip etme ve tarama gibi beceriler, bir sonraki oyun alanını bulmayı, düşmanları takip etmeyi veya zor materyalleri bulmayı çok daha kolay hale getirecektir. Araç Hava İndirimi'ni kullanmak, Soaring Baby ve Healing Mist gibi yetenekler doğru kullanılırsa, oyunculara haritada hareket etme ve çatışmaların dinamiklerini değiştirme konusunda daha fazla seçenek sunar.

Oyuncular ayrıca araçları daha hızlı bulmalarına yardımcı olmak için mağazadan Araç Hava Yardımı satın alabilecekler. Yürüyerek seyahat etmeyi tercih edenler için ise Stalber bölgesine teleferik ilave edilerek çevreyi daha rahat gezilebilir hale getirildi. Stalber ve batı sahilinin yakınına eklenen Strange Town bölgesinde, oyuncuların hızla kaçmak için kullanabilecekleri balonlar bulunuyor.

PUBG MOBILE 2.2 güncellemesi ayrıca yeni bir Efsanevi paket ve simge sayfasında iyileştirmeler ile 20 Eylül'den itibaren Döngü 3 Sezon 8'i başlatacak. RP oyuncuları için yeni sosyal avantajlar, güncellenmiş RP favori kutuları ve daha fazlasıyla başlayan Royale Pass, 15. Ay: Razzle Dazzle'ın bir parçası olarak oyuncular için yeni içerikler de getirecek.

Kişiselleştirmeyi seven PUBG MOBILE oyuncuları, 2.2 güncellemesinde harika içeriklere sahip olacak. Hızlı oyuncular için oyuncular, savaş alanında şık bir şekilde seyahat etmenizi sağlayacak orijinal bir spor arabayı yakında tasarlayacak ve özelleştirecekler.

Son olarak, Ghost Swan Pack ve Cosmic Executioner Pack, PUBG MOBILE 2.2 güncellemesine iki yeni karakter, Survival Expert Riley ve Tech Mercenary Sophia ile birlikte dahil edilecek.

Oyun, PUBG MOBILE güncellemesi 2.2 ile Level Infinite ailesine katılırken, PUBG MOBILE için de değişikliklere işaret ediyor. Level Infinite, dünyanın her yerindeki oyunculara nerede ve nasıl oynamayı seçerlerse seçsinler yüksek kaliteli ve sürükleyici interaktif eğlence sunmaya kendini adamış küresel bir oyun markası olarak öne çıkıyor.

KRAFTON, Inc. PUBG MOBILE ortak geliştiricisi ile birlikte LIGHTSPEED STUDIOS da PUBG MOBILE'a entegre edilmiştir. Oyuncular oyuna başladıklarında artık Level Infinite ve LIGHTSPEED STUDIOS logolarını ekranda görecekler.

Yeni PUBG MOBILE güncellemesi, görsel iyileştirmeler, kullanıcı arayüzü güncellemeleri ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi başka iyileştirme getirdi.

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uncharted: Legacy of Thieves PC'ye geliyor!

Uncharted: Legacy of Thieves PC’ye geliyor!

Epic Games bu hafta ücretsiz oyunları duyurdu!

Epic Games bu hafta ücretsiz oyunları duyurdu!

Back to Top