Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

PUBG yeni bir hile koruma sistemi sunuyor

PUBG yeni bir hile koruma sistemi sunuyor

PUBG Mobile, sektörde bir ilk olan yeni Fog of War hile önleme sistemini tanıttı. İşte yeni hile önleme sisteminin detayları!

Pubg mobil Duvar dolandırıcılığı olarak bilinen x-ışınlarının kullanımıyla etkin bir şekilde mücadele etmek için tasarlanmış en son güvenlik aracı olan Savaş Sisi hile önleme sistemi resmi olarak tanıtıldı. Bu gelişmiş anti-cheat teknolojisini kullanan ilk mobil oyun olan PUBG Mobile, test aşamasında yüzde 50'den fazla bir azalma görülen bu sistemle Battle Royale maçlarında hileyi azaltmak için çalışmalara başladı.

Hile önleme programı kademeli olarak devreye girerken, hileyi durdurmak için sistemi optimize etmeye devam edecektir.

Mobil oyunlarda türünün ilk örneği olan Fog of War, bir oyuncunun aldığı oyun içi bilgileri sınırlayan ve oyuncuları görüş alanı dışında veya duvarların veya nesnelerin arkasını görmelerini engelleyen gelişmiş bir hile önleme sistemidir.


PUBG Mobile 2.2 güncellemesi çıktı!  İşte yenilikler

PUBG Mobile 2.2 güncellemesi çıktı! İşte yenilikler

PUBG Mobile 2.2 güncellemesinde oyuncular, Noosa haritasında tropik bölgeleri keşfederken güncellenen Erangel haritasında savaşabilecekler.

İlk uygulamada dolandırıcılık kullanımı yüzde 62 azaldı.

Savaş Sisi sistemi, önce PUBG Mobile'ın devasa haritalarındaki tüm binaları ve araziyi tarar. Dahili hesaplamalar sayesinde sistem, oyuncunun ne görmesi gerektiğini akıllıca belirler ve son olarak sunucudan oyuncuya yalnızca belirtilen bilgileri gönderir. Görünmez bilgiler gönderilmeyecek ve oyuncuların duvar hilesini kullanmaları engellenecektir.

Youtube videosu

SDNShiftdelete.net

Fog of War, sistemi test etmek ve geliştirmek için önceden belirli haritalarda sınırlı sayıda mevcuttu. Sınırlı kullanım sırasında, Fog of War hile koruma sisteminin etkinleştirildiği maçlarda x-ray hile raporları yüzde 50'den fazla azaldı ve önemli bölgelerde raporlar yüzde 62'ye kadar azaldı.

Dünyada böyle bir güvenlik önlemini büyük ve açık haritalarda uygulayan ilk mobil oyun olan PUBG Mobile, bu güvenlik sistemi giderek daha kapsamlı hale gelecek. Bundan böyle, Fog of War hile koruma sistemi PUBG MOBILE oyun modlarında kademeli olarak uygulanacak ve herkes adil ve dengeli rekabetin tadını çıkarana kadar teknolojiyi geliştirmek için veriler toplanmaya devam edecek.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Steam duyurdu!  en çok satan oyunlar

Steam duyurdu! en çok satan oyunlar

GTA VI'yı sızdıran 17 yaşındaki hacker tutuklandı!

GTA VI’yı sızdıran 17 yaşındaki hacker tutuklandı!

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close