Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Riot Games bir MMO FPS oyunu yapıyor! Aksiyon, Valorant evreninde gerçekleşir.

riot games yeni oyun

Bugün ortaya çıkan bilgilere göre Riot Games, yeni oyunlar geliştirmeye başladı. Oyunun MMO FPS olduğuna dair ilginç iddialar var.

League of Legends ve Valorant oyunlarıyla ülkemizde de dahil olmak üzere büyük başarı yakalayan Riot Games'in yeni oyunlar üzerinde çalıştığını biliyoruz. League of Legends için spin-off tarzı oyunlar üzerinde çalışan şirket, şimdi de pek çok kişinin beklemediği bir tarza doğru ilerliyor olacak. Öyle ki Riot Games yeni bir oyun için iş ilanları açtı. Gelin haberin detaylarını birlikte öğrenelim.

Riot Games yeni oyunlar üzerinde çalışmaya başladı!

Riot Games'in internet sitesinde yayınlanan bir duyuruya göre şirket, Kader 2NET'e benzer bir yapıya sahip yeni bir oyun oluşturur. Şirket, "yayınlanmamış bir Ar-Ge ürünü" için oyun tasarımcısı arıyor. Ek olarak, reklam "MMO FPS'deki modern ilerleme sistemlerinin, rekabetçi ve sezona dayalı ARPG'lerin tüm ayrıntılarını bilen" birini arıyor. Ayrıca diğer iş ilanlarında "yayınlanmamış araştırma ürünü" şartı olarak gerçek dışı motor Oyun motoru deneyimine olan talep dikkatlerden kaçmadı.

kader 2

Riot Games'in yeni oyununun nasıl görüneceğini henüz bilmesek de aranan bu özellikler, yeni oyunun Destiny 2'ye benzeyeceğine inanmamızı sağlıyor. Ayrıca yeni yapımla ilgili bazı şikayetler de var. Bu iddialardan en etkileyici olanı ise yeni oyunun Valorant evreninde geçiyor olması. Riot Games, popüler rekabetçi FPS oyunu Valorant ile büyük bir başarı elde etti. Bu nedenle Valorant evreninden çıkıp bu başarısını yeni oyunuyla devam ettirmek istemesi sürpriz olmaz.


Riot Games Hacklendi!  Kaynak kodu sızıntısı

Riot Games Hacklendi! Kaynak kodu sızıntısı

Riot Games, hacklendiğini ve iki oyunun kaynak kodlarının sızdırıldığını duyurdu. Detaylar burada...

Destiny 2 şu anda genel formu ve başarısı açısından eşsizdir. İçerik olarak sürekli desteklenen yapım, MMO FPS türünün en başarılı oyunlarından biridir. Bunu bilen Riot Games'in bu sektörde güçlü bir rakip olmak isteyebilecek olması da bu iddiayı daha da güçlendiriyor. Ancak bunların birer iddia olduğunu ve sadece iş ilanlarında yapılan tahminlerden oluştuğunu belirtmek gerekir.

Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce yeni oyun iddiası doğru çıkarsa Riot Games başarılı olabilir mi? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sons Of The Forest'tan muhteşem başlangıç: İlk 24 saatte milyonlar satıldı!

Sons Of The Forest’tan muhteşem başlangıç: İlk 24 saatte milyonlar satıldı!

steam ubisoft

Hogwarts Legacy Smashed: En Çok Satan Oyunlar Açıklandı!

Back to Top