Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Steam’den interneti yavaş olan kullanıcılara yeni özellik!

Steam'den interneti yavaş olan kullanıcılara yeni özellik!

Steam, yerel alan ağı (LAN) dosya aktarımları için destek alıyor. Bu sayede aynı ağa bağlı cihazlara aynı anda oyun indirmek mümkün olacak.

Popüler dijital oyun hizmeti buharkota veya yavaş internet bağlantısı olan kullanıcılar için yeni bir özellik üzerinde çalışabilir. SteamDB geliştiricisi Pavel Jundyk tarafından keşfedilen yeni Steam kodları, şirketin oyunun tek bir İnternet hattı üzerinden birden fazla cihaza kopyalanmasına izin vereceğini gösteriyor.

Steam'de yerel ağ üzerinden dosya aktarımı görünüyor

Vana, taşınabilir taşınabilir konsol Buhar Güverte Diğer birçok cihaza yayılmaya başladı. Steam için geliştirilen yeni bir özellik akran (eşler arası) Steam, oyun akışına izin verir. Başka bir deyişle, interneti kullanmadan aynı yerel ağ (LAN) üzerindeki oyuncular. bilgisayarlar arasında dosya aktarımı yetenekli.

Yerel bir ağ üzerinden dosya aktarımının bir Ethernet kablosu kullanılarak veya kablosuz olarak gerçekleştirilebileceğine dikkat edilmelidir. Steam'in ne tür bir yerel akışı destekleyeceği belli değil. Jundik, Steam Deck sahiplerinin önce bu özelliğe erişebileceklerini ve oyunlarını bilgisayarlardan kopyalayabileceklerini öne sürüyor. Steam'de kodları kullanarak dosya aktarırken Steam Guard'ı Hatta atlayabilirsiniz.


Steam Cadılar Bayramı İndirimi!  tarih belli

Steam Cadılar Bayramı İndirimi! tarih belli

Steam'in her yıl düzenlediği Cadılar Bayramı indirimlerinin bu yılki kesin tarihi belli oldu! Önümüzdeki günlerde oyuncularla görüşecek.

Günümüzde birçok oyunun dosya boyutu internet kota paketleri için çok büyük. Bu durum göz önüne alındığında, oyunları yerel bir ağ üzerinden kopyalamak, ayda yüzlerce gigabayt İnternet tasarrufu sağlayabilir.

Steam LAN üzerinden akış desteği de Valve için bir avantaj olacaktır. Şirketin sunucularının maliyetleri ve Steam'den dosya indiren kullanıcı sayısı düşecek. Bu şekilde, büyük oyun çıkış tarihlerinin aşırı yüklenmesini önleyecektir.

Son günlerde 30 milyon eşzamanlı kullanıcıyı aşarak yeni bir rekora imza atan Steam, geçtiğimiz günlerde Türkiye'deki oyuncuları üzecek bir karar aldı. Platform, önerilen dolar kurunu 10 TL'ye yükseltti. Hal böyle olunca da oyunların fiyatları fırladı.

Peki, bu konu hakkında ne düşünüyorsun? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın!

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Steam Halloween indiriminin en çok satan oyunları!

Steam Halloween indiriminin en çok satan oyunları!

Kasım Oyunları 2022 Ücretsiz Oyunlar Açıklandı!

Kasım Oyunları 2022 Ücretsiz Oyunlar Açıklandı!

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close