Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

The Sims Rival şimdi ön siparişe açıldı!

The Sims Rival şimdi ön siparişe açıldı!

Paradox Interactive rakip bir oyun olan Sims Life By You’yu tanıttı. İşte oyunla ilgili detaylar ve oyunun fiyatı…

Türkiye'de çok popüler olan bir Sims yarışmacısı daha geliyor. Paradox Interactive'den Life By You oyunu için ön sipariş dönemi başladı. Stratejik yaşam simülasyonu Epic Games adlı, tür değiştiren oyun şu anda yalnızca ön sipariş için mevcut. İşte Sims Rivals ve detayları...

Sims'e bir alternatif mi? Rakip Simler?

İsveçli oyun geliştiricisi Paradox Interactive, Cities Skylines'ın yapımcısı olarak biliniyor. Yine Türkiye'de ve dünyada çok popüler olan bu şehir kurma simülasyonunda belediye başkanı olarak şehrimizi organize edip yönettik. Marka, sevilen oyun serisine bir oyun daha eklemeyi planlıyor.

hayat sensin

Şirket, Mart ayı başında düzenlediği etkinlikte Life By You'yu tanıttı. Etkinlikte marka, Cities Skylines II'yi ve Xbox ile olan iş birliğini de duyurdu. Yapım şirketi, Life By You'yu The Sims'e alternatif olarak değil, doğrudan rakip olarak başlatacağını söyledi.


Bomba Geliştirme: Valve'ın yeni Counter Strike'ı!

Bomba Geliştirme: Valve'ın yeni Counter Strike'ı!

Efsanevi Valve serisinin yeni versiyonu yolda. Marka, yeni Counter Strike oyunu için tescil patentlerini aldı. Detaylar burada...

The Sims serisinin ilk oyunu 4 Şubat 2000'de yayınlandı. 23 yıl boyunca yaşam simülasyonu kategorisine hakim olan son Sims oyunu 2014 yılında çıkmıştı. Belki de Paradox aradaki 9 yılı fark etti ve Life By You'yu düşünmeye başladı.

The Sims'ten ne farkı var?

Temelde iki oyunda bir yaşam simülatörü. Her iki oyunda da aile, iş ve dostluk ilişkileri kurulur. Ancak Life By You, The Sims'ten daha fazla ayrıntıya sahip. Örneğin her iki oyunda da karakterlerin görünüşlerini en ince ayrıntısına kadar detaylandırabiliyorsunuz. Ancak Life By You, karakterlerinizin psikolojisini ve zihinsel durumunu özelleştirmenize de olanak tanır.

Youtube videosu

SDNShiftdelete.net

oyunBu konuda yayınlanan videoyu izlediğimizde oldukça kapsamlı ve detaylı bir kurulum tablosu görüyoruz. Bildiğiniz gibi bu tür yaşam simülasyonlarında ev dekorasyonları oldukça önemlidir. Oyun gerçekten sayısız seçenek sunuyor. Ancak yine de istediğiniz ürünü bulamıyorsanız, ürünleri kendiniz oluşturabilirsiniz.

Şu anda Epic Games'te ön sipariş verebilirsiniz. Platform oyununun ön sipariş fiyatı ise 340 TL. Bu yılın sonunda, 12 Eylül 2023 buhar ve oyun Epic Games üzerinden erken erişime girecek. Oyunun Steam'deki fiyatı henüz bilinmiyor.

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass kütüphanesine eklenecek oyunlar belli oldu!

"Star Wars: Jedi: Fallen Order" filminden heyecan verici bir fragman!

“Star Wars: Jedi: Fallen Order” filminden heyecan verici bir fragman!

Back to Top