Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Ubisoft’ta sular çekilmiyor! İşçiler greve gitti

Ubisoft'ta sular çekilmiyor!  İşçiler greve gitti

Ubisoft çalışanları, şirketteki baskı ve içinden çıkılmaz krizler nedeniyle greve hazırlanıyor! Detaylar haberin altında.

İptalini geçtiğimiz günlerde duyduğumuz Ubisoft, kötü gidişatını sürdürüyor. genel olarak şirket üç parça ve duyurulmayan oyununu iptal eden ve henüz çıkışını yapmamış olan Skull and Bones. altıncı kez bir gecikme ile. Mali günleri kötü olan şirket, çalışanlarını memnun edemez. Öyle ki Ubisoft çalışanları grev hazırlığı yapıyor.

Ubisoft çalışanları greve hazırlanıyor!

Son zamanlarda finansal hayal kırıklığı Ubisoft, çalışanlarından bir darbe aldı. Şirketin CEO'su Yves Guillemault'un şirketin son çeyrekte kötü mali durumundan çalışanları sorumlu tutmasının ardından Ubisoft Paris işçiler grev çağrısı yaptı. Guillemot, "Sen toksun" gibi bir açıklama yaparak ekibini kızdırmış görünüyor.

ubisoft

CEO Guillemot, geçen hafta çalışanlara gönderdiği bir e-postada şu ifadeleri kullanmıştı:


Ubisoft'tan üç oyunu iptal kararı!

Ubisoft'tan üç oyunu iptal kararı!

Ubisoft, Skull and Bones'u bir kez daha ertelediğini duyurdu. 3 maçta da iptal oldu.

“Bugün, bizi başarıya giden yola geri döndürmek için tüm enerjinize ve bağlılığınıza her zamankinden daha fazla ihtiyacım var. Ayrıca, mümkün olduğunca verimli ve ekonomik bir şekilde çalıştığımızdan emin olmak için her birinizden harcamalarınız ve girişimleriniz konusunda ekstra dikkatli olmanızı istiyorum. Bu programı zamanında ve beklenen kalitede tamamlama ve neler başarabileceğimizi herkese gösterme fırsatına sahipsiniz."

Bu e-postaya yanıt olarak Ubisoft'un Solidaires Informatique sendikasının Paris şubesi Guillemot'un yine hatalı olduğunu söyledi. çalışanlar vurmaya çalıştığını söylüyor. Ayrıca çalışanlar CEO'nun bahsettiği kişilerdir"mümkün olduğu kadar verimli ve tutumlu olmak, tüm gücünü vermek” zorluklar fazla mesaiye, tükenmişliğe ve yönetim baskısına yol açacaktır.

Ubisoft Paris çalışanları, 27 Ocak "Top bizde ama para onun cebinde" metin girişi grev eylemi diye ısrar etti. Ayrıca, birlik "Bay Guillemo ve ekibi yalnızca güç dengesinden anladıkları için Ubisoft Paris personelini 27 Ocak Cuma günü 14:00-18:00 saatleri arasında greve gitmeye çağırıyoruz." kullanılan ifadeler.

Sendika ayrıca Guillemot'u bir çalışanından çıkardı. çok şey istemek Ve herhangi biri karşısında vermemekle suçluyor. Bu nedenle personel Ubisoft'tan dört talepte bulundu. Bunlar:

  • Enflasyonu telafi etmek için yıllık artışlara bakılmaksızın tüm maaşlara anında %10 zam
  • Haftada 4 gün çalışma uygulamasına ağırlık verilerek daha iyi çalışma koşulları
  • Yerel ve küresel işgücü evriminin şeffaflığı
  • Gizli işten çıkarmalara güçlü bağlılık ve çalışanları işten ayrılmaya zorlayan yanlış yönetim politikalarının kınanması

Ubisoft'un bu çağrılara yanıtının ne olacağı henüz belli değil. Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce hangi taraf haklı? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Steam'de en çok satan oyunlar belli oldu!  İşte haftanın oyunları

Steam’de en çok satan oyunlar belli oldu! İşte haftanın oyunları

PS'ye özel Returnal PC'ye geliyor!  İşte çıkış tarihi ve sistem gereksinimleri

PS’ye özel Returnal PC’ye geliyor! İşte çıkış tarihi ve sistem gereksinimleri

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close